Preparaty po koloryzacji

Koloryzacja to jeden z najczęściej i najchętniej wybieranych zabiegów w salonach fryzjerskich. Wiąże się to z faktem, że wielu ludzi chce co jakiś czas zmienić coś w swoim wyglądzie, a farbowanie włosów gwarantuje świetny efekt. Jedni chcą zostawić nowy kolor na stałe, inni pragną nieco poeksperymentować i sprawdzić, jaki odcień będzie dla nich najlepszy. Dlatego wybierają farby permanentne, półtrwałe albo krótkotrwałe. Jednak warto pamiętać, że bez względu na typ farbowania, zawsze przydadzą się preparaty po koloryzacji. Mają one na celu ochronę włosów i ich wzmocnienie.

Preparaty po koloryzacji

Na rynku można spotkać wiele różnych ofert z takimi kosmetykami. Jednak, na które warto się zdecydować i które faktycznie działają? W sklepie BEA BELEZA znajduje się szeroki wachlarz różnych preparatów. Szeroki wybór sprawia, że każdy będzie w stanie dobrać odpowiedni kosmetyk do swojego typu i stanu włosa. Jak wiadomo, koloryzacja (zwłaszcza ta przeprowadzona samodzielnie w domu) może zafarbować nie tylko włosy, ale także skórę na uszach, czole, szyi, czy nawet rąk. Nie można tego całkowicie uniknąć. Dlatego producenci proponują różnego rodzaju zmywacze do usuwania śladów po koloryzacji. Dzięki nim można bez żadnego problemu usunąć wszystkie plamy i to bez efektu podrażnienia, czy wywołania skórnej reakcji alergicznej. Produkty dostępne w naszym sklepie są wyjątkowo delikatne, ale bardzo skuteczne. Ich użycie jest niezwykle proste - wystarczy nanieść odrobinę preparatu na wacik i parę razy przetrzeć zabrudzone miejsce. Ostatni krok to przemycie skóry wodą.

Szeroki wybór produktów

Sama koloryzacja trwa krótko, a efekt występuje natychmiastowo, jednak aby dana barwa utrzymała się jak najdłużej, trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji swoich włosów. Przede wszystkim warto zainwestować w dobrej jakości szampon po koloryzacji. Skutecznie utrzyma kolor włosów przez długi czas. To pierwszy etap pielęgnacji po procesie farbowania. Szampon delikatnie utrwala działanie pigmentu i zamyka łuskę włosa, dzięki czemu cała fryzura jest bardziej wzmocniona, elastyczna i lśniąca. Nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo skóry głowy - kosmetyki ze sklepu BEA BELEZA zostały skrupulatnie przetestowane dermatologicznie i spełniają każde, nawet najbardziej wymagające wymagania. Innymi preparatami po koloryzacji są tonery, które neutralizują niechciane odcienie (np. zieleni czy czerwieni). Szybko wyrównują i korygują koloryt na taki, który najbardziej Ci odpowiada. Działają nawet w ciągu pięciu minut!