TRAVALO

Flakony perfum mają niezliczoną ilość kształtów, kolorów i zdobień. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu wciąż nowych form, by przyciągnąć wzrok klientów. Inwestując w piękny i trwały zapach, zależy nam by buteleczka nie uległa uszkodzeniu. Jak więc mieć swój zapach zawsze przy sobie, w pracy czy w podróży, nie narażając flakonu na zbicie? Travalo znalazło na to sposób.

Maleńka, leciutka aluminiowa fiolka pomieści do 5 ml Twoich ulubionych perfum. Przeniesienie zapachu z dużego flakonu możliwe jest dzięki zastosowaniu w Travalo innowacyjnej pompki i zajmuje dosłownie kilka chwil. Rozpylacz został całkowicie pozbawiony szkła, jest lekki i wyjątkowo odporny. Mimo restrykcyjnych zasad wielu linii lotniczych, dotyczących przewożenia płynów, Travalo ze względu na swoje miniaturowe rozmiary może być umieszczony w bagażu podręcznym. Maksymalne wypełnienie fiolki perfumem, wystarcza aż na 65 aplikacji.

Atomizer Travalo jest produkowany w wielu wersjach kolorystycznych. Jest mały i dyskretny, zmieści się nawet w kieszeni - to dobra wiadomość dla Panów. Panie natomiast bez problemu pomieszczą go w nawet niewielkiej kopertówce. 

Postaw na Travalo i ciesz się swoimi perfumami gdziekolwiek jesteś.