Peelingi do skóry twarzy

Piękna, zdrowo wyglądająca twarz to nie tylko efekt starannie przygotowanego makijażu. Podstawą jest staranne przygotowanie skóry, do czego idealny jest peeling oczyszczający twarz. Usunięcie zrogowaciałego naskórka to bardzo ważny element w pielęgnacji twarzy. Jeśli zatem chcesz zawsze wyglądać olśniewająco, to koniecznie zapoznaj się z proponowanymi przez nas kosmetykami. Zapewniamy doskonałą jakość i konkurencyjną cenę. Bazujemy na takich markach jak Resibo czy Marc Inbane.

Peeling, czyli podstawa pielęgnacji cery

Każda kobieta zgodzi się ze stwierdzeniem, że peeling to jeden z najważniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych. Podstawowym zadaniem peelingu jest złuszczenie naskórka, jednakże w naszej drogerii internetowej znajdziesz kosmetyki, które zapewnią Ci dodatkowe korzyści. Peeling szczególnie polecany jest do twarzy suchej, na której suche skórki pojawiają się o wiele częściej niż w przypadku cery normalnej. Na rynku kosmetycznym wyróżniamy dwa typy peelingów. Są to peelingi mechaniczne i enzymatyczne. Pierwsze z nich wymagają wykonania masażu w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka, drugie zaś wystarczy tylko nałożyć i usunąć po określonym czasie.

W przypadku stosowania peelingów z pewnością najważniejszą kwestią jest systematyczność. Skóra twarzy każdego dnia pokrywana jest różnego rodzaju kosmetykami i makijażem, który często nie do końca jest zmywany. W konsekwencji skóra traci swój blask, jest widocznie zmęczona i zanieczyszczona. Na twarzy, która dawno nie była oczyszczona, make-up nie prezentuje się estetycznie, widoczne są zmarszczki a odwodnienie podkreślone zostaje przez suche skórki. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ważną informację. Jest to sytuacja, z którą perfekcyjnie poradzą sobie luksusowe peelingi dostępne w naszej drogerii.

Luksusowe peelingi od Bea Beleza

W sklepie Bea Beleza dołożyliśmy wszelkich starań, aby asortyment był najwyższej jakości. Mamy kilka peelingów do twarzy, które oprócz złuszczania naskórka gwarantują także nawilżenie i odmłodzenie. Głęboko nawilżający peeling do twarzy przygotowuje cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetyk występuje również w zestawie z rękawicą do peelingu oraz intensywnie nawilżającą pianką samoopalającą. Jest to zestaw, który pozwoli Ci uzyskać piękną opaleniznę na kilka wakacyjnych dni, a wszystko to bezpiecznie i naturalnie.

Ciekawą propozycją są także peelingi multifunkcyjne. Są to peelingi łączące cechy peelingu enzymatycznego i mechanicznego, dzięki czemu efekty zabiegu są jeszcze lepsze. Tego typu kosmetyk może być stosowany w przypadku każdego rodzaju skóry, co jest doskonałą wiadomością, szczególnie dla osób, którym ciężko jednoznacznie określić swój typ. Decydując się na peeling multifunkcyjny warto wybrać kosmetyk o bogatym składzie, w którym znajduje się duża ilość olejków i innych naturalnych składników aktywnych.