Pomadki i błyszczyki

Pomadki matowe, błyszczące czy z dodatkowym działaniem nawilżającym? Mamy wiele rodzajów szminek sprawdzających się doskonale zarówno w makijażu dziennym, jak i tym wykonywanym na znacznie bardziej wymagające okazje. Poszczególne produkty z tej kategorii różnią się od siebie nie tylko wykończeniem, lecz także kolorem, tonacją, a nawet dodatkowymi składnikami wpływającymi na kondycję ust. Sprawdź, jakie pomadki wchodzą w skład naszej aktualnej oferty i wybierz taką, która spełnia Twoje oczekiwania.

Pomadki matowe w sklepie Bea Beleza

Najpopularniejszą, a zarazem najtrwalsza formą klasycznej szminki jest ta o matowym wykończeniu. Sprawdza się ona świetnie na co dzień, głównie podczas bardziej aktywnych dni, kiedy to błyszcząca, odbijająca się po dotknięciu pomadka nawilżająca mogłaby psuć efekt nieskazitelnego makijażu i przeszkadzać w codziennych czynnościach. Pomadki matowe wyglądają niesamowicie w połączeniu z wytwornymi kreacjami, ale jednocześnie pozwalają na łączenie z dowolnymi topperami, a nawet lakierami do ust popularnymi w ostatnim czasie. W asortymencie sklepu internetowego Bea Beleza znajdziesz wiele eleganckich szminek o matowym wykończeniu w odcieniach różu, czerwieni i intensywnego burgundu pasującego do makijażów wieczorowych. Mamy też niezwykle popularne odcienie nude sprawdzające się świetnie na co dzień, również w przypadku osób, które nie przepadają za intensywnymi makijażami.

Pomadki nawilżające – czym różnią się od matowych odpowiedników

Pomadki nawilżające dostępne w sklepie internetowym Bea Beleza występują niemal w tych samych wariantach kolorystycznych, co ich matowe odpowiedniki. Cechują się one jednak dodatkowym działaniem chroniącym delikatną skórę ust przed wysychaniem podczas noszenia szminki przez cały dzień. Pomadki nawilżające sprawdzają się doskonale w trakcie miesięcy letnich, kiedy to w cenie jest świeży, dziewczęcy efekt. W kosmetykach tego typu znaleźć można wiele naturalnych składników odpowiadających za nawilżanie ust podczas długich godzin noszenia warstwy kosmetyku na wargach. Są to między innymi masło Monoi, masło Shea, olej arganowy czy gliceryny sojowe. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości pomadki nawilżające marki MIA Cosmetics w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz szminkę o odpowiednim wykończeniu i kolorze do swoich potrzeb. Wszystkie produkty umieszczono w eleganckich i wytrzymałych opakowaniach ułatwiających codzienną aplikację klasycznej formuły na usta.