Kostki pod prysznic

Czy wiesz, że kostek zapachowych pod prysznic możesz używać również w sytuacji, gdy nie masz wanny lub głębokiego brodzika? W sklepie internetowym Bea Beleza znajdziesz szeroki wybór produktów tego typu o wielu zapachach, od kwiatowych, przez owocowe, aż po orientalne czy ziołowe. Wszystkie kosmetyki pod prysznic z naszej oferty cechują się wysoką jakością wykonania i składami, które umilą Ci mycie po długim, wymagającym dniu.

Pachnące kostki pod prysznic dostępne na beabeleza.pl

Kostki zapachowe pod prysznic dostępne w sklepie internetowym Bea Beleza to wysokiej jakości produkty zawierające olejki eteryczne, które umilają codzienne mycie. Od klasycznych bomb do kąpieli różnią się one tym, że pozwalają na umieszczenie w brodziku (a w przypadku kabin bezbrodzikowych – na podłodze), rozpuszczają się w wyniku kontaktu z wodą, jednocześnie uwalniając niesamowite aromaty wyczuwalne w całej łazience. Pachnące kostki pod prysznic ze sklepu beabeleza.pl składają się głównie z sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego, dzięki którym są one w stanie błyskawicznie rozpuszczać się pod wpływem wilgoci, jednocześnie nie zawierając chemicznych substancji. Soda cechuje się również działaniem bakteriobójczym, dzięki czemu możesz dodatkowo oczyścić swoje stopy i zmiękczyć naskórek na nich zgromadzony. Kostki z naszej oferty są uniwersalne, ponieważ pozwalają na wykorzystanie nie tylko podczas mycia, lecz także do moczenia nóg w specjalnej paście wykonanej z użyciem niewielkiej ilości wody. Taki zabieg pozwoli Ci na zregenerowanie stóp i pozbycie się z nich bakterii, jednocześnie roztaczając przyjemną woń w całym pomieszczeniu.

Kostki pod prysznic w wielu wariantach

Kostki pod prysznic z naszej oferty występują w wielu odsłonach zapachowych. Zaleca się łączenie poszczególnych aromatów, aby stworzyć niepowtarzalne kompozycje o działaniu relaksującym, pobudzającym czy regenerującym. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty o takich zapachach jak bawełna, limonka, marakuja, ciasteczka, wanilia, kokos, wiśnia, czarna porzeczka, żurawina, rabarbar, czekolada czy malina. Mamy także niestandardowe kostki pod prysznic, czyli ocean, deszcz oraz trawnik. Wszystkie kostki występują w tym samym, dużym rozmiarze – są one porównywalne do wielkości dłoni. Dzięki temu starczają na naprawdę długo, a po przełamaniu na pół mogą być wykorzystane podczas dwóch myć! Sprawdź dostępne kosmetyki pod prysznic i wybierz takie, których zapach odmieni Twoją poranną rutynę.