Szczotki i grzebienie

Szczotki i grzebienie do włosów to nieodłączne elementy salonów fryzjerskich, ale też domowej kolekcji każdej kobiety. Pozwalają na uzyskanie zadowalającej fryzury, a tym samym sprawiają, że prezentujesz się nienagannie i schludnie. Dlatego już dziś skorzystaj z naszej bogatej oferty, wśród której znajdziesz produkty w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań. Dzięki nim uzyskasz piękną fryzurę i idealnie gładkie, odpowiednio uformowane włosy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego BEA BELEZA.

Szczotki i grzebienie do włosów dla amatorów i profesjonalistów!

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi szczotki i grzebienie do włosów znanych i cenionych producentów, takich jak Bea Beleza, Ilu, Kashoki, HH Simonsen, Olivia Garden, Tangle Teezer, Uppercut, Wella SP, Wet Brush czy Elchim Milano. Polecamy produkty stworzone z myślą o męskiej części klienteli oraz produkty, które spełnią oczekiwania pań, a nawet dzieci. Mamy modele o różnych kolorach, wielkości i szerokości. Obok grzebieni fryzjerskich średnich i dużych dostępne są szpikulce trzyrzędowe Y10 przeznaczone do tapirowania i strzyżenia, okrągłe szczotki do włosów służące do modelowania i wygładzania włosów, a także do nadawania im połysku. Podczas stylizacji świetnie sprawdzą się węższe modele przeznaczone do włosów o różnej długości i gęstości. Z pomocą ich bardzo wąskich końcówek włosy można dowolnie układać, dzieląc je na sekcje. Tym sposobem układanie fryzury przebiega szybko, a ona sama zyskuje na lekkości, blasku i objętości.

Szczotki i grzebienie stworzone z myślą o Twoich włosach!

Oferujemy również bambusowe szczotki do włosów oraz grzebienie do włosów karbonowe, dla których nawet niesforne kosmyki nie stanowią problemu. Modele karbonowe sprawiają też, że włosy o wiele mniej się elektryzują. Z kolei do podkreślenia skrętów i blasku idealnie nadadzą się okrągłe szczotki do włosów termiczne, między innymi wykonany z bardzo gęstego, dzikiego włosia produkt marki HH Simonsen z drewnianym uchwytem, który doskonale układa się w dłoni. To wersja z kanałami, dzięki którym suszenie włosów przebiega o wiele szybciej. Na uwagę zasługują również szczotki do włosów dla dziewczynek i szczotki dla dzieci Tangle Angel, które oprócz intensywnych barw otrzymały formę anielskich skrzydeł, dzięki czemu z pewnością przypadną do gustu naszym najmłodszym klientkom. Zastosowane w nich rozwiązania sprawiają, że rozczesywanie nawet najbardziej wymagających włosów przebiega szybko i przyjemnie.