Falownice do włosów

Marzysz o powiększeniu objętości swoich włosów i delikatnych falach? Taki szalony efekt pozwoli Ci uzyskać dobrej jakości falownica fryzjerska, która działa podobnie jak lokówka, czy karbownica, a więc poprzez poddawanie włosów działaniu wysokiej, odpowiedniej do ich rodzaju temperatury. Tym sposobem otrzymasz efekt subtelnych loków, które będą sprawiały wrażenie jak najbardziej naturalnych. W naszej ofercie dostępne są najlepsze falownice do włosów przeznaczone do użytku domowego oraz takie, które spełnią oczekiwania właścicieli salonów fryzjerskich.

Falownice do HH Simonsen - sposób na piękne, delikatne fale

Każda oferowana w naszym sklepie internetowym falownica fryzjerska to model najwyższej klasy spełniający wskazane normy i stworzony z zastosowaniem rozwiązań, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Z ich pomocą możesz uzyskać w pełni zadowalający efekt, a jednocześnie nie narazisz swoich włosów na zniszczenie czy pogorszenie ich kondycji. Dobrym wyborem może okazać się na przykład HH SIMONSEN Falownica ROD VS5 - Deep Waver, która pozwala uzyskać trwałe, a jednocześnie lekkie i jedwabiście gładkie fale. Dzięki pokryciu powierzchni teflonem włosy nie będą się puszyć, a możliwość regulacji temperatury pozwala na dowolne stylizowanie włosów i uzyskanie zadowalającego efektu. Ten praktyczny model ma trzycentymetrowy przewód, dlatego może być używany w dowolnym pomieszczeniu. Wygodny uchwyt nie nagrzewa się, dzięki czemu nie ma obaw, że falownica do włosów przyczyni się do poparzeń.

Postaw na najlepsze falownice do włosów i zyskaj fryzurę swoich marzeń!

Jeśli marzysz o zwróceniu uwagi otoczenia pięknymi, falującymi włosami, jest to jak najbardziej możliwe. W naszym sklepie dostępna jest także gruba falownica do włosów HH SIMONSEN ROD VS8 Waver o bardzo komfortowym uchwycie, który świetnie dopasowuje się do dłoni i pozwala na wygodne użytkowanie. Niemałym atutem jest możliwość regulacji temperatury od 120 do 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do indywidualnych preferencji. Dzięki ceramicznej powierzchni grzewczej poddane działaniu gorąca włosy nie puszą się i nie zostają zniszczone czy uszkodzone. Na uzyskanie falowanych włosów pozwalają także inne modele dostępne w naszym sklepie, które powstały przy współpracy z prawdziwymi fachowcami od stylizacji włosów. Proponujemy falownice do włosów z możliwością wyboru temperatury, z praktycznym wyświetlaczem LED czy z długim przewodem, który pozwala na używanie ich nie tylko w małych pomieszczeniach.