Hokery fryzjerskie

Praca fryzjera przebiega głównie na stojąco, ale nie wszystkie czynności trzeba koniecznie wykonywać w takiej pozycji. Wiele z nich, w tym na przykład strzyżenie czy modelowanie fryzury, można wykonać na siedząco. Dlatego bardzo ważne jest, aby w każdym salonie fryzjerskim znalazły się solidne i zapewniające pełną wygodę krzesła fryzjerskie hokery. Tym sposobem praca stanie się o wiele mniej uciążliwa dla kręgosłupa. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz modele, które z pewnością wpiszą się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Komfortowe krzesła fryzjerskie - sposób na odciążenie kręgosłupa

W sklepie internetowym BEA BELEZA dostępne są doskonałej jakości krzesła obrotowe fryzjerskie. Te niewielkich rozmiarów modele nie zajmują dużo miejsca, dlatego zmieszczą się nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Dodatkowy atrybut to ich ciche przesuwanie się dzięki obrotowym, cicho działającym kółkom. Każdy model zapewnia maksymalny komfort podczas siedzenia i z uwagi na wykonanie z doskonałych gatunkowo materiałów posłuży swoim właścicielom przez wiele lat. Oprócz wersji klasycznych znajdziesz tu także modele z siedziskiem w kształcie siodła. Warto poświęcić nieco więcej uwagi drugiemu z wymienionych modeli. Stołek fryzjerski na kółkach z siedziskiem w kształcie siodła jest ceniony przez niejednego fachowca od układania fryzur, ponieważ taki kształt siedziska sprawia, że osoba siedząca przyjmuje odpowiednią pozycję dla miednicy oraz pleców, co sprzyja wydajnej pracy. Tym samym zostaje także zmniejszony nacisk na kręgosłup.

Krzesło fryzjerskie hoker - w wersji klasycznej lub z siodłem

Równie dobrym rozwiązaniem może okazać się krzesło fryzjerskie hoker z klasycznym siedziskiem, w którym znajduje się odpowiednia dla zapewnienia właściwego komfortu pianka z funkcją pamięci. Podobnie jak przy modelu z siodłem tu również zastosowano podstawę w kształcie gwiazdy, która została wykonana z mocnego i odpornego na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych aluminium. Istotną zaletę stanowią też silikonowe kółka z kulkowymi łożyskami, które zapobiegają przesuwaniu się krzesełka podczas wykonywania prac, a tym samym zapobiegają ewentualnemu ciągnieniu włosów czy innym niedogodnościom, które mogłyby przyczynić się do dyskomfortu klienta. Proponowane krzesła fryzjerskie hoker cechują się minimalizmem, a więc łączą prostotę z nowoczesnym stylem. Takie wyposażenie świetnie wpisze się we wnętrza o różnym wystroju, tym bardziej że jego neutralna barwa doskonale komponuje się z innymi kolorami.