Nożyczki do włosów

Nożyczki do włosów fryzjerskie to obowiązkowy element każdego salonu fryzjerskiego. Bez nich praca zawodowego fryzjera, czy też fryzjera amatora staje się po prostu niemożliwa. Nie wystarczy jednak zdecydować się na pierwszy z brzegu model, ponieważ w tym fachu nawet jakość przyrządu do cięcia włosów ma niebywale istotne znaczenie. Cięcie powinno być wykonane modelem w pełni dostosowanym do tego rodzaju prac. Dlatego nie zadowalaj się sprzętem niedostosowanym w pełni do Twoich potrzeb, ale postaw na najwyższą jakość.

Ostre cięcia z pomocą profesjonalnych, fryzjerskich nożyczek do włosów

Dobrze dobrane nożyczki do ścinania czy przerzedzania włosów zagwarantują lepsze efekty pracy, a co za tym idzie - przyczynią się do wzrostu liczby Twoich klientów. Dlatego warto postawić na dostępne w naszej ofercie modele pochodzące od znanych i cenionych marek, takich jak BEA BELEZA czy Excellent Edges. To produkty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i sprawdzone pod każdym względem, a jednocześnie praktyczne i wytrzymałe. Dzięki temu posłużą Ci podczas wykonywania wielu cięć, tym bardziej że się nie tępią. Mimo że to produkt stworzony z myślą o gabinetach fryzjerskich, sprawdzi się nawet w domowych warunkach. Na uwagę zasługują między innymi klasyczne nożyczki fryzjerskie do przerzedzania włosów Scissors Black, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej 440C. To stosunkowo lekki model, który zapewnia komfortową pracę.

Excellent Edges™ to najprawdopodobniej najlepsze na świecie, ręcznie robione nożyczki fryzjerskie

Cała kolekcja podzielona jest na serie składające się z kilku różnych par nożyczek przeznaczonych do konkretnego celu. Oznacza to, że w Excellent Edges™ znajdziesz narzędzie idealnie dopasowane do swoich umiejętności i potrzeb, bez względu na to czy jesteś początkującym czy doświadczonym fryzjerem.

Marka Excellent Edges™ została założona w Australii w 1987 roku przez Tima Payne’a, który ukończył praktyki w Fuji Scissors w Japonii pod czujnym okiem Pana Nakamury, który uważany jest za ojca chrzestnego twórców nożyczek. W Excellent Edges™ tworzymy profesjonalne nożyczki fryzjerskie, które wystarczą Tobie na całe życie. Nasze modele posiadają dożywotnią gwarancję na stal, co daje Tobie pewność, że w razie uszkodzenia np. w wyniku upadku, Twoje nożyczki są bezpieczne. Każda para nożyczek posiada swój unikalny numer seryjny przypisany do Ciebie. Zamiast kupować wciąż te same nożyczki, zainwestuj w Excellent Edges™. Wybieraj specjalistyczne modele, przeznaczone do różnego typu cięć.

W Excellent Edges™ wszystkie nożyczki fryzjerskie wyrabiane są ręcznie przez mistrzów, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności i szkolą swoich następców. Każdy model jest poddawany wielu testom, a nasi mistrzowie stale pracują nad doskonaleniem naszych produktów. Dzięki takiemu podejściu możemy oferować nożyczki, które są owocem dziesiątek lat doświadczenia tysięcy ludzi, pracujących z Excellent Edges™ na całym świecie.