Nożyczki do włosów

Nożyczki do włosów fryzjerskie to obowiązkowy element każdego salonu fryzjerskiego. Bez nich praca zawodowego fryzjera, czy też fryzjera amatora staje się po prostu niemożliwa. Nie wystarczy jednak zdecydować się na pierwszy z brzegu model, ponieważ w tym fachu nawet jakość przyrządu do cięcia włosów ma niebywale istotne znaczenie. Cięcie powinno być wykonane modelem w pełni dostosowanym do tego rodzaju prac. Dlatego nie zadowalaj się sprzętem niedostosowanym w pełni do Twoich potrzeb, ale postaw na najwyższą jakość.

Ostre cięcia z pomocą profesjonalnych, fryzjerskich nożyczek do włosów

Dobrze dobrane nożyczki do ścinania czy przerzedzania włosów zagwarantują lepsze efekty pracy, a co za tym idzie - przyczynią się do wzrostu liczby Twoich klientów. Dlatego warto postawić na dostępne w naszej ofercie modele pochodzące od znanych i cenionych marek, takich jak BEA BELEZA czy Excellent Edges. To produkty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i sprawdzone pod każdym względem, a jednocześnie praktyczne i wytrzymałe. Dzięki temu posłużą Ci podczas wykonywania wielu cięć, tym bardziej że się nie tępią. Mimo że to produkt stworzony z myślą o gabinetach fryzjerskich, sprawdzi się nawet w domowych warunkach. Na uwagę zasługują między innymi klasyczne nożyczki fryzjerskie do przerzedzania włosów Scissors Black, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej 440C. To stosunkowo lekki model, który zapewnia komfortową pracę.

Nożyczki fryzjerskie do przerzedzania włosów, którym nie umknie żaden kosmyk

Każdy z modeli, w tym również Scissors Black, ma specjalnie zaprojektowany uchwyt, który sprawia, że dłoń, ramię czy nadgarstek nie ulegają nadmiernemu obciążeniu i się nie męczą. Polecamy także doskonałej klasy degażówki, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas przerzedzania włosów. To także świetny sposób na wykończenie fryzury. Z ich pomocą uzyskasz efekt rozrzedzonych, lekkich kosmyków. Polecamy również kameliowy olejek EXCELLENT EDGES do utrzymania nożyczek w dobrym stanie. Dzięki niemu nawet po wielu cięciach nożyczki do ścinania włosów wciąż będą działać tak dobrze, jak tuż po zakupie. Poznaj wszystkie nożyczki do włosów fryzjerskie i zdecyduj się na produkt, który w pełni wpisuje się w Twoje potrzeby i zapewni Ci wyłącznie udane cięcie lub cieniowanie włosów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i błyskawiczną dostawę.