Spryskiwacze fryzjerskie

Profesjonalne ścinanie włosów, czy modelowanie fryzury nieodłącznie wiąże się z szeregiem czynności, które przebiegną prawidłowo tylko przy wykorzystaniu odpowiednich środków do pielęgnacji włosów oraz właściwych przyrządów. Do elementów, które okazują się niezbędne w gabinecie fryzjerskim, zalicza się także spryskiwacz fryzjerski, dzięki któremu błyskawicznie i bez problemu nawilżysz pasemka lub całe włosy. Ten na pozór niewiele znaczący element staje się niezwykle istotny podczas wielu różnych fryzjerskich prac.

Spryskiwacze do włosów, które sprawdzą się w każdym salonie fryzjerskim

W ofercie sklepu internetowego BEA BELEZA dostępne są spryskiwacze do włosów wykonane z największą starannością, z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu z pewnością staną się zakupem na wiele lat. Te poręczne modele to prawdziwa wygoda dla każdego fryzjera, ponieważ z ich pomocą można wykluczyć konieczność mycia włosów. Charakteryzują się kształtem, którego ergonomiczność pozwala na korzystanie z nich w praktyczny i komfortowy sposób. Ich istotną zaletę stanowi także lekkość, którą zauważa się zwłaszcza przy modelach o mniejszej objętości. Dzięki temu ręka nie zostaje obciążona, a tym samym po całym dniu pracy nie odczujesz bólu nadgarstka czy dłoni. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi rozpylacze fryzjerskie przezroczyste oraz białe. Nasza propozycja to między innymi ciśnieniowy, przezroczysty FLAIROSOL Fine Mist Spray o pojemności 250 ml, który zapewnia spryskanie przypominające dotyk mgiełki. Dzięki temu klient doznaje przyjemnego uczucia. Ten model można dowolnie obracać (360 stopni), co stanowi o jego jeszcze większej funkcjonalności.

Poręczne, wytrzymałe i praktyczne rozpylacze fryzjerskie do wody

Dostępne w naszej ofercie spryskiwacze fryzjerskie równomiernie spryskują włosy. To znaczne ułatwienie w pracy fryzjera, ponieważ przygotowanie włosów do dalszych działań poprzez ich mycie można wykluczyć, decydując się na błyskawiczne nawilżenie. Pozwala to zaoszczędzić czas. Każdy z prezentowanych modeli cechuje się nieszablonowym designem, który wpisze się w aranżacje wszystkich salonów fryzjerskich. Spryskiwacze do włosów w kolorze białym lub przezroczyste rewelacyjnie skomponują się z wystrojem każdego wnętrza, ponieważ ich barwy znakomicie współgrają z wszelkimi innymi kolorami, zarówno spokojnymi, jak i intensywnymi. Ten praktyczny niezbędnik to oszczędność czasu pracy oraz niezastąpiona pomoc podczas obcinania włosów. Już teraz sprawdź całą naszą ofertę i wybierz model w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybką dostawę.