Mydelniczki

Jednym z produktów, którego nie może zabraknąć w łazience, jest mydło do mycia brody. Produkt stanowi idealną alternatywę dla klasycznego szamponu i z powodzeniem może go zastąpić. Zdecydowanie warto postawić mydło z uwagi na aspekt ekonomiczny, uniwersalność oraz ekologiczność. Decydując się na mydło do brody, warto zaopatrzyć się także w metalową mydelniczkę. W naszej drogerii internetowej BEA BELEZA znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty, które w 100% sprostają Twoim wymaganiom.

Jak przechowywać mydło do zarostu?

Jesteś na początku swojej przygody z zarostem? Stawiasz na ekologiczne i ekonomiczne kosmetyki? Wybrałeś jedno z dostępnych w naszym sklepie mydeł i nie wiesz, jak je przechowywać? Doskonałym rozwiązaniem są mydelniczki metalowe. Pojemnik na mydło w kostce jest bardzo praktyczny. Możesz korzystać z niego zarówno na co dzień, jak i zabrać ze sobą w pełną przygód podróż. Doskonałym wyborem są mydelniczki turystyczne wykonane z nierdzewnej blachy aluminiowej. Dzięki temu są to produkty trwałe i niezawodne.

Dostępne w naszym sklepie pojemniki na mydło w kostce są bardzo lekkie, co jest bardzo ważne szczególnie podczas wypraw, na które zabierasz duży bagaż. Mydelniczki z powodzeniem pomieszczą najpopularniejsze mydła dla brodaczy. Dzięki nim możesz higienicznie przechowywać mydło wzbogacone o węgiel drzewny, różnego rodzaju olejki, czy antyoksydacyjne masła. Gustowna mydelniczka z wygrawerowanym logo producenta jest także świetnym pomysłem na prezent.

Jakie akcesoria znajdziesz w naszym sklepie?

Kompletując akcesoria do zarostu, w dużej mierze skupiliśmy się na wysokiej jakości szczotkach do wąsów i brody, zestawach pielęgnacyjnych i mydelniczkach. Szczotki do brody występują w wersjach mniejszych i większych tak, aby każdy miał szansę dopasować produkt do własnych oczekiwań. Wśród nich znajdziesz kartacze Bea Beleza wzmocnione włosiem dzika w trzech najpopularniejszych wybarwieniach - buk, venge i orzech.

Zestawy pielęgnacyjne to świetna okazja do poznania proponowanych przez nas kosmetyków oraz wręczenia prezentu bliskiej osoby. Starannie przygotowane komplety dostępne są w kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się także w podróży. Doskonałym uzupełnieniem mydelniczki turystycznej jest zestaw Zew zawierający szczotkę i mydło do zarostu. Nie wiesz, na który produkt się zdecydować? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.