Kosmetyki naturalne

Sięgnij po kosmetyki naturalne, jeśli lubisz czerpać z natury jak najwięcej. Poznaj kosmetyki, które są 100% bezpieczne, pozbawione SLS, PEG, sztucznych barwników oraz innych dodatków. Naturalne kosmetyki oferowane przez Bea Beleza są przyjazne dla skóry oraz środowiska, wegańskie, nierafinowane, z wysoką zawartością naturalnych składników aktywnych. Jeśli ważna jest dla Ciebie świadoma naturalna pielęgnacja połączona z ruchem EKO – zapoznaj się z naszą ofertą!

ANWEN

ANWEN Magnolia 200ml - Odżywka proteinowa odbudowująca do włosów średnioporowatych

28,99 zł -10% 26,09 zł

Wydobądź swoje naturalne piękno z kosmetykami marek: YOPE, Mawawo, Nowa Kosmetyka oraz Anwen. Ich skrupulatny procesy produkcji oparty na naturalnych składach, procentuje wysoką jakość oferowanych kosmetyków. 

Naturalne piękno z dbałością o środowisko! 

Dokonujmy świadomych wyborów, które przyczynią się do poprawy nie tylko naszej skóry czy włosów, ale też środowiska i całej planety. Wybierając kosmetyki naturalne z tej kategorii masz pewność, że ich producenci działają w duchu zero waste, ich opakowania nadają się do ponownego przetworzenia, lub są wykonane są z PCR - tworzywa pochodzącego z recyklingu, oraz wspierają i tworzą wiele EKO inicjatyw jak sadzenie lasów, ochronę pszczół.  

Czerpmy z roślin to, co najlepsze 

Naturalny i biodegradowalny skład kosmetyków dostosowany do konkretnych potrzeb naszej skóry czy włosów - to możliwe! Przecież to właśnie z roślin powstają wyjątkowe ekstrakty, z których tworzy się receptury naturalnych kosmetyków. Każda typ skóry czy rodzaj włosów wymaga odmiennej pielęgnacji, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji naturalnych kosmetyków z idealnym doborem odpowiednich składników aktywnych.   

Kosmetyki naturalne nie podrażnią naszej skóry, dlatego bez żadnych obaw mogą używać ich osoby ze skłonnościami do alergii. Doskonały skład INCI bez barwników, wypełniaczy, SLSów czy substancji chemicznych, oparty tylko na samej naturze i tym co niej najcenniejsze, takie produkty znajdziesz w tej kategorii - zapoznaj się z nasza ofertą!