Miseczki fryzjerskie do farbowania włosów

Farbowanie włosów w domu to z pewnością ciekawe doświadczenie. Nie może zabraknąć profesjonalnego sprzętu do farbowania. Pędzelki, rękawiczki czy miseczki są niezbędne podczas całego procesu. Dokładne wymieszanie składników farby to podstawa uzyskania pożądanego koloru. Miseczki fryzjerskie dostępne w naszym sklepie BEA BELEZA spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Miska do farbowania włosów

Idealna miseczka do farbowania włosów powinna być wyposażona w miarkę. Umożliwia to dokładne odmierzenie składników. Dzięki temu masz pewność, że kolor włosów sprosta Twoim oczekiwaniom. Oferowane w naszym sklepie miseczki do farbowania włosów zostały wykonane z plastiku, który jest odporny na działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Resztki farby można łatwo usunąć bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Miseczka może być szybko przeznaczona do ponownego użytku. Jest to szczególnie ważne w salonach fryzjerskich, gdzie kolejni klienci czekają z niecierpliwością na koloryzację. Praktyczny uchwyt miseczki sprawia, że łatwo się ją trzyma, co zdecydowanie usprawnia nakładanie farby. Z profesjonalnym sprzętem klienci będą czuli się zadowoleni i fachowo obsłużeni. W warunkach domowych miseczki do farbowania włosów sprawią, że cały proces będzie prosty i przyjemny. Natomiast oszałamiający efekt będzie gwarantowany!

Jak farbować włosy, by uzyskać doskonały kolor?

W sklepie internetowym BEA BELEZA znajdziesz mnóstwo produktów do farbowania włosów. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego warto w nie zainwestować. Bez względu na to, czy decydujesz się na koloryzację w salonie fryzjerskim, czy samodzielnie w domu, teraz możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Aby dokładnie odmierzyć farbę i utrwalacz skorzystaj z miarki, dodaj składniki do miseczki do farbowania włosów i wymieszaj je. Nałóż gotową farbę na włosy i odczekaj wskazany przez producenta czas. Pamiętaj o zapoznaniu się z instrukcją i przeprowadź test alergiczny. W ten sposób unikniesz niespodzianek, które mogą mieć wpływ na uzyskany kolor. Farbę nakładaj pędzelkiem, zaczynając od nasady włosów. Równomierne naniesienie na całej długości włosów gwarantuje idealny efekt. Zabezpiecz dłonie przed kontaktem z farbą, umyj skórę, która miała kontakt z farbą, by uniknąć niechcianych plam. Na koniec spłucz włosy letnią wodą, aż będzie całkowicie bezbarwna. Nałóż dołączoną do farby odżywkę i wysusz włosy. Na koniec przejrzyj się w lustrze i ciesz się pięknym kolorem każdego dnia.