Pędzle do farbowania włosów

Pędzle do farbowania włosów zapewniają równomierne rozłożenie farby na poszczególnych pasmach włosów. Efektem jest naturalny wygląd i pięknie lśniące włosy. Warto zainwestować w profesjonalne akcesoria do farbowania. Zapewniają one wieloletnie użytkowanie i za każdym razem doskonały efekt. W sklepie internetowym BEA BELEZA oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty najlepszych marek. Wśród nich znajdują się pędzelki do farbowania włosów.

Pędzelki do farbowania włosów

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne pędzelki do farbowania włosów od cenionych producentów. Wykonane są ze sztucznego włosia. Dzięki temu dokładnie rozprowadzają farbę i nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i chemicznym. Po koloryzacji można je szybko wyczyścić, bez czasochłonnych zabiegów i używania silnych detergentów. Ponadto, pędzelki schną w krótkim czasie, co oznacza, że są gotowe do ponownego użycia niemal od razu. Jest to ogromna zaleta, zwłaszcza w salonach kosmetycznych, gdzie wiele klientek czeka na swój nowy, wymarzony kolor włosów. Zapewnij komfort swoim pracownikom, wybierz sprawdzone pędzle do farbowania włosów. Oferowane produkty sprawdzą się również do domowego użytku. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Koloryzacja włosów jest prosta!

Aby pokryć włosy farbą, nie potrzeba wielu akcesoriów. Specjalne miseczki oraz pędzle do farbowania włosów usprawnią proces mieszania farby i utrwalacza oraz nakładania jej na włosy. Zanim przystąpisz do farbowania, zrób test uczuleniowy. To ważny element koloryzacji, który może uchronić przed komplikacjami zdrowotnymi. Jeśli wszystko jest w porządku, przygotuj farbę. Nałóż ją na włosy, zaczynając od nasady. Na koniec wmasuj farbę we włosy dłońmi. Aby uchronić się przed niechcianymi przebarwieniami, załóż specjalne rękawiczki. Usuń wacikiem resztki farby ze skóry. Odczekaj wskazaną przez producenta ilość czasu. Teraz możesz przystąpić do spłukania farby. Usuwaj farbę, aż woda będzie zupełnie czysta. Jeśli w zestawie dołączona jest odżywka, to zastosuj ją. Jeśli nie, to nałóż inną odżywkę, która sprawi, że włosy będą bardziej odżywione i lśniące. Wysusz włosy i sprawdź, czy osiągnięty efekt sprostał Twoim oczekiwaniom. Jeśli wolisz wykonać koloryzację w salonie fryzjerskim, to upewnij się, że używają tam najlepszych marek. Odpowiednio dobrane farby i akcesoria, to podstawa udanej zmiany w Twoim wyglądzie.