Rękawiczki fryzjerskie do farbowania włosów

Rękawiczki do farbowania włosów to niezbędne wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego. Przydadzą się także do domowego farbowania włosów. Bez nich nie można sobie wyobrazić koloryzowania włosów. Skutecznie chronią ręce przed przebarwieniami i potencjalnym, szkodliwym działaniem składników farby na skórę dłoni. To dzięki nim farba nie dostaje się pod paznokcie i nie uszkadza manicure. Szeroki wybór rękawiczek do farbowania włosów dostępny jest w naszym sklepie internetowym BEA BELEZA.

Rękawiczki do farbowania włosów - niezbędne wyposażenie amatora i profesjonalisty

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór rękawiczek do farbowania włosów. Rękawiczki foliowe jednorazowe sprzedawane są w opakowaniu po 100 sztuk. Mogą służyć do wielu czynności w domu i w salonie fryzjerskim. Pasują zarówno na lewą, jak i prawą dłoń. Stanowią skuteczną ochronę rąk przed zabrudzeniem. Dzięki praktycznej zawieszce są łatwe w użyciu w każdym momencie. Rękawiczki nitrylowe cechują się doskonałą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie zawierają pudru, dzięki czemu nie wysuszają skóry i nie powodują podrażnień. Zaraz po ich zdjęciu można swobodnie przystąpić do kolejnych czynności związanych z koloryzacją - bez konieczności mycia rąk. Większość modeli dostępna jest w kilku rozmiarach - od S do XXL.

Lateksowe czy winylowe rękawiczki do farbowania włosów?

Aby ochronić ręce przed zabrudzeniem podczas farbowania włosów, warto zaopatrzyć się w odpowiednie rękawiczki lateksowe. Farby fryzjerskie są zazwyczaj niezwykle ciężkie do zmycia i pozostawiają nieestetyczne zabrudzenia. Rękawiczki do wielokrotnego użytku w kolorze czarnym są doskonałe. Lateks doskonale przylega do dłoni, jest cienki i nie krępuje ruchów. Mogą być wewnątrz pudrowane lub nie. W trosce o środowisko rękawiczki te są biodegradowalne.

Z kolei rękawiczki winylowe do farbowania włosów wykonane są z tworzywa PCV. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Są jak druga skóra, dlatego należy dobrać odpowiedni rozmiar. Często wybierane są do salonów fryzjerskich, ponieważ koszt ich zakupu jest zazwyczaj najniższy. Sprawdzą się także podczas farbowania włosów w domowym zaciszu. Wszystkie modele dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować stylistycznie do wystroju zakładu fryzjerskiego czy łazienki. Bez względu na to, które rękawiczki wybierzesz, możesz mieć pewność ich wysokiej jakości. Oferujemy bowiem wyłącznie produkty cenionych producentów.