Loreal Dia richesse paleta

Jeśli potrzebujesz odświeżyć kolor, bo naturalny stracił już swój blask, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego BEA BELEZA. Znajdziesz tu bogaty wybór farb do włosów marki L’Oreal Dia Richesse. Paleta kolorów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Po farbowanie włosów sięgamy również wtedy, kiedy chcemy zmienić swój wygląd lub przykryć siwe pasma. Możesz mieć pewność, że najlepsze farb nie zniszczą Twoich włosów, a wzmocnią je i odżywią. Odkryj swój ulubiony kolor z palety L’Oreal Dia Richesse dostępnymi w sklepie internetowym BEA BELEZA.

Czym jest koloryzacja ton w ton?

Koloryzacja farbami L’Oreal Dia Richesse polega na pogłębianiu naturalnego koloru włosów. Barwniki zawarte w składzie farby nakładają się na istniejący już kolor, dodając mu głębi, połysku i ożywiając go. Takie rozwiązanie pozwala na ochronę struktury włosów, nie niszcząc ich. Jeśli więc pragniesz delikatnie zmienić kolor, to palety L’Oreal Dia Richesse są lepszym wyborem niż tradycyjne farby oksydacyjne. Za wyborem koloryzacji ton w ton przemawia również znacznie krótszy czas zabiegu i jego wyjątkowa łagodność. Koloryzacja nie otwiera łusek włosa, a otacza je intensywnym i soczystym kolorem. Efekt utrzymuje się nawet do ośmiu tygodni. Co oferujemy? W BEA BELEZA znajdziesz wysokiej jakości farby oraz akcesoria do koloryzacji. Praktyczne miseczki do farbowania włosów, pędzle i rękawiczki. Jest tu również szereg odżywek czy preparatów wzmacniających i regenerujących włosy po farbowaniu. Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. BEA BELEZA to również najlepsze ceny w internecie!

Paleta Dia Richesse bez amoniaku

Paleta kolorów sprawia, że włosy naturalne stają się bardziej wyraziste, a ich barwa głęboka. Koloryzacja półtrwała zmywa się z upływem czasu i nie pozostawia nieestetycznych odrostów. Wybierając paletę L’Oreal Dia Richesse, otrzymujesz kremową konsystencję, która łatwo rozprowadza się na włosach. Środowisko zasadowe powoduje, że włókna włosów pęcznieją, a wnikające pigmenty bezinwazyjnie nadają nowy kolor. Technologia lonene G+ Incell została stworzona z myślą o ochronie włosów przy zachowaniu ich naturalnej lekkości. W rezultacie otrzymujesz miękkie włosy rozświetlone maksymalnie o 1,5 tonu. Siwizna pokryta jest aż w 70%. Twoje włosy mienią się i lśnią, wyglądają zdrowo i pięknie w każdej sytuacji. A gdy znudzi Ci się wybrany kolor, zawsze możesz go zmienić, bez uszczerbku dla Twoich włosów.