CUTIS PURA Linia oczyszczająca

POCZUJESZ, ŻE KOMÓRKI SKÓRY GŁOWY ZACZNĄ NA NOWO ODDYCHAĆ.

Cutis Pura jest programem stosowanym przed myciem szamponem. Zabieg ten oczyszcza skórę głowy z substancji toksycznych i przygotowuje ją, eliminując wszystko, co może utrudnić działanie aktywnych składników oraz przeprowadzenie kuracji. Program wykorzystuje moc japońskiego anyżu gwiazdkowatego oraz dotleniające właściwości czerwonych alg, aby oczyścić, usunąć martwy naskórek i nadmiar łoju. Wszystko po to, aby skóra mogła ponownie oddychać.

Zabieg CUTIS PURA ma na celu oczyszczenie skóry głowy z łoju, martwego naskórka, produktów stylizacyjnych oraz zanieczyszczeń z powietrza, dzięki temu skóra zostaje znormalizowana i dotleniona oraz przygotowana do przyjęcia składników aktywnych z kuracji.

Zabieg CUTIS PURA jest odpowiedni dla każdego typu skóry oraz jest podstawowym krokiem pielęgnacji skóry problematycznej. Rekomendowane jest systematyczne oczyszczanie skóry głowy przynajmniej raz w miesiącu. W przypadku skóry problemowej zaleca się oczyszczanie skóry głowy raz w tygodniu. Regularne oczyszczanie pozwala utrzymać skórę głowy w dobrej kondycji i zapobiega powstawaniu anomalii.