HAIRCHITECTURE Gęstość i objętość

TAK JAK KONSTRUOWANIE BUDYNKÓW OD FUNDAMENTÓW PO DACH, TAK KURACJA HAIRCHITECTURE NADAJE PUSZYSTOŚCI I OBJĘTOŚCI WŁOSOM OD CEBULEK PO SAME KOŃCE.

Jej sekretem jest zbilansowanie poziomu nawilżenia włókien włosa, tak aby nadać mu puszystości od cebulek oraz sprężystości i objętości na całej długości włosów. Włosy odzyskują naturalne piękno, miękkość, lekkość oraz łatwość rozczesania. Hairchitecture zmienia włosy cienkie, słabe i kruche w dzieło sztuki.

Zabieg pielęgnacyjny HAIRCHITECTURE ma na celu nawodnienie włosów i dodanie im objętości. Podczas zabiegu włosy są oczyszczane z substancji, które mogą powodować obciążenie włosów oraz nawilżane. Za nawilżenie odpowiada głównie bawełna arktyczna, która dodatkowo dostarcza włosom niezbędnych minerałów. Włosy po rytuale HAIRCHITECTURE są lekkie, pełne połysku i nawilżenia. Kuracja powinna być wykonana za każdym razem, gdy włosom brakuje masy i objętości, jak również głębokiego nawodnienia, w cyklach 4-tygodniowych.

Rytuał HAIRCHITECTURE jest przeznaczony dla osób o włosach cienkich i delikatnych, którym brakuje objętości. Jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób o suchej i wrażliwej skórze, działając na nią kojąco i nawilżająco.