LISSUBLIME Proste włosy

WYGŁADZONE WŁOSY: RADYKALNE WYBORY, STAJĄ SIĘ IDEALNE KIEDY OSIĄGNĄ SWÓJ ZAMIERZONY EFEKT.

Proste włosy, odważny wybór i śmiały krok na drodze ku perfekcji. Dzięki wytworzeniu warstwy ochronnej, Lissublime zapobiega elektryzowaniu, zasklepia płytkę włosa, odbudowuje jego strukturę, wzmacnia go i głęboko nawilża, dzięki czemu włosy stają się miękkie, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu. Najtrwalsza ochrona przed elektryzowaniem.

Rytuał pielęgnacyjny LISSUBLIME ma na celu wygładzenie włosów oraz ograniczenie ich puszenia się i elektryzowania. W przypadku włosów prostych i falowanych, uzyskany efekt pozwala na całkowitą rezygnację z prostownicy. W przypadku loków, włosy zostają wyraźnie wygładzone. Dla pogłębienia efektu można dopracować fryzurę wyciągając włosy na szczotce lub delikatnie przeprostowując je prostownicą. Rytuał LISSUBLIME powinien być wykonywany za każdym razem, gdy chcemy uzyskać efekt idealnie wygładzonych włosów bez puszenia, zarówno w przypadku włosów naturalnie prostych, falowanych, jak i kręconych. Rekomenduje się przeprowadzanie pielęgnacji w cyklach trwających 4-6 tygodni.

Rytuał Lissublime jest przeznaczony do włosów dla osób, które marzą o idealnie prostych, zdyscyplinowanych włosach. Jest odpowiedni zarówno do pielęgnacji włosów prostych, ale puszących się i elektryzujących, jak i włosów falowanych i kręconych, w celu ich wygładzenia.