HUILE D’ÉTOILE Rozświetlenie

GWIEŹDZISTY BLASK. BOGACTWO NAJCENNIEJSZYCH OLEJÓW.

Włosy lśniące i pełne blasku, swoją promiennością przyciągają wzrok innych ludzi. Są oznaką piękna, reprezentują nas i są jednym z pierwszych elementów, które pozostają w pamięci. Blask naszych włosów zależy od ich dobrej kondycji, zdrowia, czystości i odpowiedniej pielęgnacji. Każdy rodzaj włosów może być zdrowy, lśniący i pełen blasku. Linia do pełnej pielęgnacji, powstała na bazie starożytnych szlachetnych olejów, dzięki którym włosy staną się zdrowe, jedwabiste, delikatne i piękne. Bogata mieszanka rzadkich, bezcennych składników, nada włosom świetlisty blask.

Medavita stworzyła HUILE D’ETOILE - odżywczą pielęgnację intensywnie rozświetlającą włosy - by spełnić kobiece marzenie o pięknych i pełnych połysku włosach. Jest to nowa linia tworząca pełen rytuał pielęgnacyjny, oparty na bazie starożytnych olejów, dzięki którym włosy staną się zdrowe, jedwabiste, delikatne i piękne.
Rytuał pielęgnacyjny HUILE D’ETOILE ma na celu przywrócenie blasku włosom oraz uzupełnienie codziennej pielęgnacji włosów o niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. NNKT zawarte w szlachetnych olejach mają wpływ na wytrzymałość i sprężystość włókien. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Rekomenduje się przeprowadzanie rytuału olejowania 2 razy w miesiącu.
Rytuał HUILE D’ETOILE jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów - od cienkich, naturalnych, przez włosy zniszczone, koloryzowane i rozjaśniane, po grube i zdrowe. Jest uzupełnieniem codziennej pielęgnacji, nadaje włosom blasku i miękkości.