PRODIGE Kompleksowa regeneracja i odbudowa

NOWA I EKSKLUZYWNA, INTENSYWNA KURACJA DLA NATYCHMIASTOWEJ REGENERACJI ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Prodige to kompleksowa kuracja o działaniu głęboko regenerującym i odbudowującym włókna włosów. Jej skuteczność opiera się na wyjątkowo skrupulatnie skomponowanym składzie. Bogactwo aminokwasów, zbalansowana formuła oraz precyzyjnie przemyślanie kroki kuracji sprawiają, że podczas jednego zabiegu włosy zostają zregenerowane, nawilżone i zabezpieczone powłoką emolientową.

Efekt poprawy kondycji włosów widać już po pierwszej aplikacji.

Rytuał pielęgnacyjny PRODIGE ma na celu głębokie zregenerowanie włókien włosa poprzez uzupełnienie braków proteinowych. Efekt pielęgnacji jest natychmiastowy. Włosy po zabiegu są grubsze, pełne blasku, miękkie i elastyczne. W przypadku włosów mocno uwrażliwionych, dla uzyskania optymalnego rezultatu, polecane jest powtarzanie profesjonalnego zabiegu w salonie w cyklach cotygodniowych przez okres jednego miesiąca.

Rytuał Prodige jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów - od cienkich, naturalnych, przez włosy zniszczone, koloryzowane i rozjaśniane, po włosy grube i zdrowe. Jest to pielęgnacja proteinowa, zapewniająca włóknom regenerację. Natychmiastowo przywraca włosom blask, elastyczność i delikatność.