Pianki Do Włosów Allwaves

Puszyste pianki pomagają unieść włosy u nasady i dodać im objętości, poprawić skręt loków bez obciążania fryzury, a stosowane w odpowiedni sposób również wygładzają i prostują włosy. Allwaves pianka do włosów to produkt, który oprócz pomocniczej roli przy różnych stylizacjach dba o ich pielęgnację i regenerację. Produkty tej marki zawierają aktywne substancje odżywcze sprawiające, że fryzura świetnie się prezentuje, a włosy pozostają w doskonałej kondycji i są pełne naturalnego blasku.

Allwaves pianka utrwalająca fryzurę

Specjalnie wyselekcjonowane polimery i żywice są składnikami, które dodają objętości i miękkości. To dlatego marka Allwaves używa ich do wytwarzania swoich produktów. Pianki są lekkie, nie obciążają włosów ani nie pozostawiają na nich nieestetycznych resztek kosmetyku. Delikatna konsystencja pianki do włosów Allwaves sprawia, że kosmetyk nie klei się do dłoni podczas wykonywania stylizacji. Wygodne opakowanie i odpowiednio sprężone powietrze zapewniają komfort podczas użytkowania produktu, a jego zawartość zostaje w pełni wykorzystana. Delikatna i puszysta pianka do włosów Allwaves jest dostępna w różnych wersjach, co umożliwia uzyskanie różnego poziomu utrwalenia fryzury.

Produkt 2w1, czyli pielęgnacja włosów podczas stylizacji

Kiedy stylizujesz fryzurę, możesz mieć wrażenie, że zajmujesz się wyłącznie formą swoich włosów, ale producenci kosmetyków zadbali też o jej jakość, czyli o pielęgnację Twoich włosów. Poprzez dodanie wartościowych substancji odżywczych i nawilżających proponują produkty o wielokierunkowym działaniu. Oprócz stylizowania, utrwalania i podkreślania charakteru fryzury otrzymujesz też kosmetyk pielęgnujący i dbający o kondycję włosów. Allwaves pianka do włosów nadaje objętość i unosi włosy u nasady, dzięki czemu wyglądają lekko i naturalnie. Modeluje pasma włosów, nawilża je i dodaje blasku, a sama szybko staje się niewidoczna na ich powierzchni. W piankach znajdziesz też substancje ochronne, które tworzą na włosach warstwę zabezpieczającą je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Jest to niezwykle istotne podczas używania różnego rodzaju urządzeń takich jak lokówki, suszarki czy prostownice. Termoochrona oraz składniki wspomagające regenerację włosów sprawiają, że pomimo wielu różnorodnych zabiegów stylizacyjnych włosy wyglądają zdrowo, pięknie i nie tracą dobrej kondycji.

Jak używać pianki do włosów?

Przed użyciem kosmetyku wstrząśnij pojemnikiem, a następnie odwróć go dnem do góry i wyciśnij niewielką ilość pianki na otwartą dłoń. Porcja porównywalna z małą łyżeczką do herbaty po chwili nabierze puszystości i wystarczy na stylizację krótkich włosach. Jeśli Twoje włosy są dłuższe, proporcjonalnie zwiększaj ilość pianki. Podczas układania fryzury staraj się nie dotykać skóry głowy, gdyż to może przyspieszać przetłuszczanie włosów. Allwaves pianka to kosmetyk, który możesz stosować zarówno na suche, jak i wilgotne włosy. W tym drugim przypadku należy nanieść porcję pianki i suszyć włosy, używając szczotki od nawijania pasm, jeśli masz proste włosy, lub też suszarki z dyfuzorem, jeśli chcesz podkreślić loki, skręty czy fale. Piankę możesz też nakładać na włosy grzebieniem, co pomoże w ich modelowaniu i nada im większą objętość.