Pasty Do Włosów American Crew

Stylizacja męskich włosów stała się o wiele łatwiejsza, odkąd na rynku kosmetycznym pojawiła się innowacyjna włóknista pasta do modelowania. American Crew Fiber to produkt używany zarówno przez profesjonalnych fryzjerów, jak i mężczyzn, którzy na co dzień samodzielnie modelują fryzury w swoich domach. Unikatowy i opatentowany przez amerykańską markę skład kosmetyku jest idealny do krótkich włosów. W Bea Beleza kupisz także męskie kremy i glinki do modelowania włosów o różnej mocy utrwalania, a także matowy puder zwiększający objętość włosów.

American Crew Fiber innowacja i wygoda w jednym

Uniwersalne kosmetyki wygodne w użytkowaniu i zapewniające dużą skuteczność to prawdziwy skarb w męskiej łazience. Wszyscy panowie pragnący uzyskać szybki i doskonały efekt modelowania będą zachwyceni możliwościami American Crew Fiber. Kosmetyk pomaga ułożyć włosy, dodaje im grubości i objętości, a zarazem ich nie obciąża ani nie powoduje przetłuszczania. Pozwala okiełznać nawet najbardziej niesforne i niepoddające się układaniu kosmyki. Zapewnia też efekt naturalności i stylowy, elegancki wygląd włosów. Pasta dobrze rozprowadza się na ich powierzchni i na długo utrwala wybraną formę fryzury.

Tajemnicze włókna w paście modelującej

Unikatowa formuła kosmetyku American Crew Fiber została opatentowana przez producenta. Delikatne włókna niczym cienkie nitki łączą się pomiędzy sobą oraz z pasmami włosów. Włókna pochodzą z naturalnych produktów woskowych. W składzie pasty znajduje się także olej rycynowy, który wpływa korzystnie na porost włosów, a ponadto nawilża je i sprawia, że stają się grubsze i mocniejsze. Kosmetyk ma lekką, delikatną konsystencję i pozostawia na włosach subtelny i świeży zapach. Przed nałożeniem pasty należy ją rozetrzeć i nieco rozgrzać w dłoniach, a następnie nałożyć na suche lub wilgotne włosy i wymodelować fryzurę. Pasty włókniste są polecane do stosowania na włosy o długości od 2,5 do 7 cm.