Odżywki do włosów ARGANICARE

W sklepie Bea Beleza kupisz odżywki do włosów Arganicare w różnych rodzajach. Linie kosmetyczne z keratyną, jedwabiem, kolagenem oraz olejem macadamia, rycynowym lub kokosowym oferują zarówno doskonałej jakości odżywki, jak i szampony, maski i serum. Kosmetyki są przygotowywane z naturalnych produktów organicznych. Nie zawierają SLS, SLES ani parabenów, a stosowane przy różnych problemach z włosami poprawiają ich kondycję, nadają im gładkość i przywracają lśniący wygląd. Wygodne butelki z dozownikami kupisz w wersjach o małej i dużej pojemności.

Odżywiaj włosy zgodnie z ich potrzebami!

W zestawie kosmetyków możesz kupić kilka produktów przeznaczonych do konkretnego rodzaju włosów, w tym odżywkę, szampon, serum czy maskę. Do suchych i zniszczonych świetnie nadadzą się produkty z olejem macadamia lub masłem shea. Arganicare odżywka z olejem arganowym doskonale wzmacnia i zagęszcza włosy. Dodatek oleju rycynowego w kosmetykach stymuluje porost włosów, a keratyna wspomaga ich odbudowę. Do cienkich i łamliwych włosów warto użyć odżywki Arganicare z białkiem kolagenowym, które uelastycznia włosy i odpowiednio je odżywia.

Odżywki bez spłukiwania

Bogata oferta odżywek Arganicare umożliwia wybór zarówno tych, które należy nanosić na włosy na kilkanaście minut, a następnie dokładnie spłukiwać wodą, jak i produktów odżywiających włos bez potrzeby ich spłukiwania. Wystarczy nanieść Arganicare odżywkę na włosy i od razu można rozpocząć stylizowanie fryzury. Aktywne składniki znajdujące się w kosmetyku mają szansę na dogłębne dotarcie do wnętrza struktury włosa i zadbanie o jego pełną regenerację. Intensywnie naprawiają zniszczone włosy i tworzą na nich warstwę ochronną, zabezpieczającą je przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym wpływem zanieczyszczonego środowiska czy nadmiernego promieniowania ultrafioletowego. Polecana przez markę Arganicare odżywka z jedwabiem do włosów plączących się ułatwia ich rozczesywanie, nadaje im gładkość i piękny połysk.