Bea Beleza maska

Higiena podczas pracy i zabezpieczenie pracowników oraz klientów przed atakiem wirusów i bakterii stały się w ostatnich miesiącach sprawą priorytetową. W sklepie Bea Beleza również przygotowaliśmy niezbędne akcesoria i przybory chroniące przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Jednorazowe rękawiczki winylowe, przyłbice oraz maseczki pomogą w utrzymaniu czystości i prawidłowych zasad higieny w postępowaniu podczas pandemii oraz po niej.

Bea Beleza maska ochronna

Obowiązujące od dłuższego czasu przepisy i zasady zachowania obostrzeń wymagają używania środków nadzwyczajnych. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa. Bea Beleza maska ochronna jest wykonana z miękkiego i elastycznego materiału. To produkt jednorazowy, który nie podrażnia skóry i jest komfortowy w użytkowaniu. Delikatne uchwyty z elastycznej taśmy nie ocierają skóry uszu i nie powodują dyskomfortu nawet po wielogodzinnym noszeniu maseczki. Uniwersalna Bea Beleza maska chroni zarówno przed wirusami, bakteriami, jak i pyłem czy kurzem unoszącym się w powietrzu. Dzięki tej maseczce do Twoich ust i nosa dostanie się znacznie mniej mikrozanieczyszczeń pochodzących ze smogu. Maska ogranicza również dostęp alergenów takich jak zarodniki pleśni czy pyłki, które krążą szczególnie wiosną i latem. Oddychający materiał zapewnia komfort noszenia maski, a jednocześnie filtruje nawet do 95% szkodliwych mikrocząsteczek znajdujących się na co dzień wokół nas.

Sterylizacja, odkażanie i ochrona

Te trzy zasadnicze sprawy dotyczą właściwego zachowania podczas intensywnego ataku wirusów, a zarazem obowiązują w codziennej pracy profesjonalnych fryzjerów czy kosmetyczek. W salonach, gabinetach i pracowniach zawsze należy utrzymywać nienaganną czystość. Narzędzia i przybory do stylizacji muszą być odpowiednio czyszczone i sterylizowane w przeznaczonych do tego urządzeniach. Twarz osoby stylizującej paznokcie również powinna być chroniona specjalną przyłbicą, a używane do pracy fryzjera rękawiczki jednorazowe są konieczne podczas licznych zabiegów stylizacyjnych z użyciem różnych środków chemicznych. Dlatego praca profesjonalistów wymaga podobnych zachowań, co w czasie nasilonego działania wirusów. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co jest do tego niezbędne.