Olejki do włosów BIOLAGE

Olejki to specyficzny produkt, który w niezwykły sposób może pomóc w pielęgnacji Twoich włosów. Tajemnicą ich skutecznego działania jest odpowiednie dobranie olejku do potrzeb Twoich włosów oraz wybór właściwej metody nakładania. Istotne znaczenie ma tutaj porowatość włosów, którą warto określić, zanim użyjesz olejku o różnych parametrach wnikliwości we włosy. Aby maksymalnie ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy w naszej ofercie specjalne Biolage olejki w kremie, które w uniwersalny sposób pomogą przy różnych typach włosów.

Unikalny Biolage olejek w kremie

Olejek w kremie z linii Oil Renew od Biolage Advanced zapobiega przesuszeniu i redukuje porowatość włosów. Ten kosmetyk zawiera w swoim składzie olej sojowy odpowiadający za utrzymanie właściwego nawilżenia włosów oraz olej kokosowy działający ochronnie. W formule nie zabrakło też oleju arganowego, nazywanego płynnym złotem Maroka dzięki swoim niezwykłym właściwościom pielęgnacyjnym. Olejek arganowy ma silne działanie antyoksydacyjne i reguluje wydzielanie sebum przez skórę, nie uczula i nie podrażnia, a także nadaje włosom piękny połysk. Pomaga również zwalczyć łupież i suchość skóry, a przy tym zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Biolage olejek w kremie intensywnie regeneruje włosy i ułatwia układanie fryzury.

Biolage olejek Moringa

Moringa olejodajna jest też nazywana drzewem chrzanowym. Ta tropikalna roślina daje olejek bogaty w wiele witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Dzięki unikalnemu składowi olejek Moringa nadaje włosom miękkość, piękny połysk i delikatność. Pielęgnujący Biolage olejek Moringa to propozycja do każdego rodzaju włosów. Kosmetyk nie obciąża fryzury, nie skleja włosów i nie natłuszcza, a przy tym skutecznie nawilża i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Ten rodzaj eliksiru możesz stosować również jako uszlachetniający dodatek do szamponów, odżywek czy masek używanych w codziennej pielęgnacji włosów.