BATISTE

Pierwszy suchy szampon powstał ponad 40 lat temu, lecz musiał minąć trochę czasu, aby stał się popularnym kosmetykiem. Od momentu, gdy w 2001 roku brytyjska marka Batiste usamodzielniła się, ciągle powstają nowe zapachy, rodzaje i wzory opakowań. Produkty zyskały sobie miliony wielbicieli, a ich sprzedaż na świecie rośnie z każdą chwilą. 

Suchy szampon to kosmetyk, dzięki któremu w ciągu zaledwie kilku chwil, bez konieczności użycia wody, odświeżysz swoja fryzurę zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Suche szampony profesjonalnej marki Batiste zostały podzielone na dwa rodzaje: zapachowe oraz z dodatkami: dla blondynek, szatynek, brunetek, nabłyszczający i zwiększający objętość. 

Warto mieć w domu butelkę profesjonalnego kosmetyku Batiste, która przyda się np. podczas nieoczekiwanego spotkania, lub gdy sytuacja wymaga nienagannego wyglądu, a czas nas goni. Batiste stworzył również mniejsze opakowanie, które zabierzesz ze sobą do torebki czy na wakacje.

Warto jednak pamiętać, że suchy szampon nie może zastąpić tradycyjnego szamponu, gdyż nie usuwa zanieczyszczeń z włosów, tylko je neutralizuje. Przy częstym stosowaniu suchych szamponów, należy zaopatrzyć się w profesjonalny szampon oczyszczający, dostępny w salonie fryzjerskim, jak również w naszym sklepie internetowym.