Farby do włosów Goldwell

Farbowanie to bardzo popularny zabieg upiększający włosy, który można wykonać zarówno u fryzjera, jak i w zaciszu własnego domu. Jeżeli zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy oraz czasu, wybierz Goldwell farby i dokonaj koloryzacji samodzielnie, to nic trudnego. Przed dokonaniem zakupu farby do włosów, zastanów się nad wymarzonym kolorem oraz zwróć uwagę na skład kosmetyku. Niestety działanie produktów koloryzujących nie pozostaje obojętne dla włosów, dlatego tak ważne jest to, aby decydować się na preparaty wysokiej jakości. Wśród naszego asortymentu znajdziesz profesjonalne Goldwell farby do włosów, które są stosowane w salonach fryzjerskich, to najlepszy dowód ich trwałości i bezpieczeństwa.

Decydując się na koloryzację za pomocą farby Goldwell, uzyskasz piękny, bardzo intensywny kolor, gwarantujący olśniewający efekt przez długi czas. Dużą zaletą produktów prezentowanej marki jest opatentowana technologia ochronna, oparta na poddanych hydrolizie białkach pszenicy i panthenolu, dzięki której farbowanie jest bezpieczne. W tym wypadku struktura włosa nie zostaje naruszona, a włosy po zabiegu koloryzacyjnym pozostają miękkie i błyszczące.

Zalety farb Goldwell

Goldwell farby do włosów doskonale sprawdzą się wtedy, gdy zależy Ci na pełnym pokryciu siwych włosów. Możesz mieć pewność, że uzyskasz intensywny, równomierny kolor bez większych problemów. Opracowana receptura Goldwell farby gwarantuje doskonałe rezultaty, co więcej możesz dokonać farbowania w domu.

Do głównych zalet farb do włosów marki Goldwell należy:

  • długotrwały efekt,
  • intensywny, głęboki kolor,
  • ochrona włosów przed przesuszeniem oraz zniszczeniem,
  • odżywienie,
  • 100% pokrycie siwizny.

Samodzielne farbowanie włosów nie jest trudne, jednak warto stosować się do zaleceń producenta, które są umieszczone na opakowaniu. Poza tym przed zastosowaniem farby należy wykonać test uczuleniowy, aby wykluczyć alergię na składniki kosmetyku. Goldwell paleta kolorów jest dość szeroka, dlatego na pewno znajdziesz kolor idealny dla siebie. Możesz wybierać spośród popielatych blondów, naturalnych blondów, ciepłych brązów, ciemnych brązów oraz czerni. Każda Goldwell farba do włosów została stworzona z wykorzystaniem zaawansowanej technologii ochronnej, dzięki której włosy mimo koloryzacji pozostają w dobrej kondycji.

Jaki kolor farby do włosów wybrać?

Wybór koloru farby do włosów musi być bardzo dobrze przemyślany, pamiętaj, aby dopasować go do swojej karnacji, a także temperamentu. Nie każdy będzie dobrze czuł się we włosach w kolorze ognistej czerwieni, platynowym blondzie, czy czerni. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby trochę poeksperymentować, niemniej jednak w tym wypadku warto na początku postawić na farby zmywalne. Profesjonaliści radzą, aby wybrać kolor przynajmniej o dwa tony ciemniejszy lub jaśniejszy niż cera, w zależności od indywidualnych upodobań. Barwa włosów nie powinna bowiem zlewać się z kolorem Twojej skóry.

Bardzo ważnym czynnikiem, który trzeba mieć na uwadze, jest kondycja włosów. Gdy są przesuszone, zniszczone, najlepiej wybierać preparaty koloryzacyjne o odpowiednim składzie, aby dodatkowo ich nie obciążać. W takiej sytuacji Goldwell farby sprawdzą się idealnie. Po farbowaniu nie zapomnij o zastosowaniu odpowiedniej odżywki, aby wzmocnić pasma.

Profesjonalna koloryzacja

Profesjonalna koloryzacja włosów wcale nie musi być przeprowadzona w salonie fryzjerskim. Goldwell farby umożliwią Ci wykonanie koloryzacji w domu, w końcu rodzaj i jakość preparatu są w tym wypadku najważniejsze. Na początku sprawdź Goldwell farby paleta, aby móc dopasować odpowiedni kolor. Do farbowania w domowych warunkach, należy oczywiście odpowiednio się przygotować. Warto poprosić kogoś o pomoc, gdyż samodzielnie nie będziesz w stanie wykonać dokładnej koloryzacji. Przed rozpoczęciem farbowania najlepiej zaopatrzyć się w rękawiczki ochronne oraz pojemnik na farbę (miseczka nie może być metalowa). Przyda się też specjalna peleryna lub stary ręcznik, którym zabezpieczysz odzież przed zabrudzeniem.

Zawsze należy stosować się do zaleceń producenta, w innym wypadku farbowanie może dać inne, niepożądane efekty. Marka Goldwell oferuje szeroki wybór kolorów, farby są skuteczne, bezpieczne, gwarantują trwałe, piękne odcienie, dlatego warto wziąć je pod uwagę, jeśli szukasz produktu do koloryzacji.