Björk

bjork-2.jpg

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji! Teraz, kupując 3 produkty pielęgnacyjne marki Bjork, zapłacisz za nie jedynie 299 zł (promocja nie dotyczy produktów o pojemności 750ml). To niezwykła okazja na uzupełnienie swojej kolekcji produktów Bjork lub wypróbowanie nowych kosmetyków tej renomowanej marki.

Marka Björk to szwedzka firma założona przez entuzjastów pielęgnacji włosów. Ich pasją jest tworzenie produktów, które nie tylko skutecznie dbają o włosy, ale także są przyjazne dla środowiska.

Ochrona środowiska oraz jakość są dla nich priorytetem przy opracowywaniu nowych produktów i wyborze surowców. Wciąż dążą do tego, aby produkcja ich kosmetyków była neutralna dla klimatu i jak najbardziej ekologiczna.

Firma Björk troszczy się o naszą planetę, naturę i wszystkie żyjące istoty na Ziemi. Dlatego też można mieć absolutną pewność, że każdy produkt tej marki jest wegański i w 100% wolny od okrucieństwa.

Produkty Björk są opracowywane i wytwarzane w Szwecji przy użyciu wysokowydajnych i delikatnych składników, które dbają o klimat, nie tracąc przy tym na skuteczności.