L'OREAL

LOREAL Professionnel Dia Activator 4,5% 1000ml - Aktywator oxydant do koloryzacji Dia Light i Dia Richesse

49,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 3474630440470

DIA Aktywator firmy LOREAL, to nowoczesna formuła emulsji utleniającej, stworzona do łączenia z koloryzacjami Dial Light i Dia Richesse. Łącząc aktywator z farbami Loreal Dia Richesse, nadasz naturalnym włosom bogate i głębokie refleksy i odświeżysz kolor. W połączeniu z żelowymi kremami koloryzującymi Loreal Dia Light, uzyskasz trwały jednolity kolor, nawet na włosach uwrażliwionych, lustrzany połysk i świetliste refleksy. Ergonomiczny kształt butelki gwarantuje precyzyjną aplikację i pewne trzymanie. Produkt jest przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

DIA Aktywator firmy LOREAL, to nowoczesna formuła emulsji utleniającej, stworzona do łączenia z koloryzacjami Dial Light i Dia Richesse.

Łącząc aktywator z farbami Loreal Dia Richesse, nadasz naturalnym włosom bogate i głębokie refleksy i odświeżysz kolor. W połączeniu z żelowymi kremami koloryzującymi Loreal Dia Light, uzyskasz trwały jednolity kolor, nawet na włosach uwrażliwionych, lustrzany połysk i świetliste refleksy. Ergonomiczny kształt butelki gwarantuje precyzyjną aplikację i pewne trzymanie. Produkt jest przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich.

Sposób użycia: Rewelator DIA stosuj w połączeniu z koloryzacjami DIA RICHESSE i DIA LIGHT, w proporcji mieszanki 1:1,5 (np. 1 tubka 50 ml+75 ml rewelatora DIA). Zawsze przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu.

Rezultat:

- W połączeniu z koloryzacją Dia Light, pozwala na koloryzację ton w ton i świetnie nadaje się do włosów uwrażliwionych
- W połączeniu z koloryzacją Dia Richesse, łagodnie podkreśla intensywność refleksu

3474630440470

Opis

LINIA PRODUKTOWA
LOREAL OXYDANT
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję