Trendy karnawał 2017

Wraz z nadejściem Nowego Roku, przyszedł też czas karnawału. Okres zabaw, przebierańców, licznych imprez, wyjątkowych strojów, a co za tym idzie makeup’ów i fryzur.

Nonszalancki brokat czy klasyczny naturalny look?

Przyjęto, że karnawał cieszy się swoimi prawami, bowiem to właśnie w tym okresie możemy pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji. Jednak istnieją dwie szkoły podejścia do karnawałowych fryzur. Pierwszym jest „wrzucenie” we włosy blasku, tak dużo jak to możliwe. Czyli brokatu, świecidełek, ozdób i tym podobnych elementów. Z całą pewnością rzuca się to w oczy. Ale czy jest to eleganckie? Nie zawsze. Drugim podejściem jest klasyczny naturalny look, któremu można dodać odrobinę nowoczesności.

Śledząc to co lansują projektanci, można śmiało stwierdzić, że obecny sezon to przeciwieństwo tego co typowo karnawałowe, to królestwo lirycznych fryzur, czyli typowo kobiecych, podkreślających urodę. Ma być naturalnie i prosto. Królują przedziałki na środku głowy, delikatne grzywki, lekkie i zwiewne fale. Mile widziany jest nieład – włosy mają być potargane jak przez wiatr, ale tez odwrotnie, wygładzone, proste i nabłyszczone. Dopełnieniem karnawałowych trendów stylizacyjnych może być tez burza loków albo różnie upiętych kucyków. W koloryzacji kontynuacją ostatnich trendów są pastelowe refleksy idealnie skomponowane z naturalnym kolorem włosów. Absolutnym hitem jest delikatny róż.

Trendy z wybiegów

Sprawdziliśmy i zestawiliśmy dla Was trendy. Najlepsze fryzury sezonu zimowo-karnawałowego, wprost z wybiegów znanych kreatorów mody.

Po lekturze, z czystym sumieniem możecie stwierdzić że w większości, przedstawione fryzury, jesteście w stanie odtworzyć same. Zauważcie, że to co wybraliśmy emanuje prostotą i naturalnością. Pamiętajcie, mniej znaczy więcej. Podkreślajcie swoją urodę, a nie przerysowujcie jej.

Włosy musza być przede wszystkim zdrowe, dlatego to powinno stać się Waszym numerem 1, w podejściu do nich. Bez zdrowych włosów nigdy nie osiągniecie dobrych stylizacyjnych efektów. Aby osiągnąć ten cel, będziecie potrzebować spersonalizowanych linii pielęgnacyjnych kosmetyków. Dopełnieniem będzie tez dobre ścięcie waszych włosów w renomowanych, kwalifikowanych salonach. A profesjonalne produkty stylizacyjne, dobrane do pożądanego efektu oraz rodzaju włosów, pozwolą osiągnąć trendy, karnawałową fryzurę.

Bawcie się dobrze…


Źródło: Harpers Bazaar, Elle