Marzysz o lśniących, zachwycających swym kolorem i doskonale układających się włosach? Jeśli w codziennej pielęgnacji stawiasz na wysoką jakość i kosmetyki do włosów zawierające w swym składzie odpowiednio dobrane i skomponowane substancje pochodzenia naturalnego – marka Kemon i oferowane przez nią produkty zostały stworzone właśnie dla Ciebie!

Marka Kemon – producent ekologicznych kosmetyków do włosów

Kemon to włoska firma rodzinna, która już od lat 50. ubiegłego wieku zajmuje się produkcją profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Do ich produkcji eksperci marki Kemon wykorzystują nie tylko innowacyjne rozwiązania kosmetologiczne, ale też naturalne składniki pochodzenia roślinnego uprawiane w lokalnych gospodarstwach ekologicznych. Wieloletnia tradycja, profesjonalizm oraz doświadczenie osób tworzących markę to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności produktów do włosów Kemon. 

Co jeszcze wyróżnia włoską markę? To szacunek dla środowiska i ludzi, a także pełnienie rozmaitych funkcji społecznych i etycznych. Włoski producent od początku swojej działalności propaguje również działania proekologiczne. Produkcja kosmetyków do włosów Kemon prowadzona jest zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego, m.in. do marki Kemon należy Eco Bio Open Lab, czyli laboratorium na świeżym powietrzu, a w zakładzie produkującym kosmetyki wdrożono szereg rozwiązań ekologicznych, np. system redukujący produkcję odpadów czy korzystanie z aut z napędem hybrydowym.

kosmetyki Kemon

Szeroka oferta kosmetyków Kemon do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów

Pod szyldem marki Kemon kryją się profesjonalne kosmetyki do włosów, które dzielą się na 3 główne kategorie.

1. Produkty techniczne przeznaczone do stosowania w salonach fryzjerskich. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim preparaty do koloryzacji włosów, m.in. farby do włosów, piankę do włosów maskujących siwe pasma czy produkty przeznaczone do rozjaśniania kosmyków lub do wykonywania trwałych lub półtrwałych zabiegów na włosach.

2. Produkty do pielęgnacji włosów, które pogrupowano w 4 linie produktowe.

  • Actyva – kompleksowa linia produktów przeznaczona do pielęgnacji włosów i skóry głowy, łącząca w sobie tradycję z innowacyjnością oraz funkcjonalność z poszanowaniem dla natury. W tej linii znajdziemy m.in. kosmetyki dyscyplinujące, nawilżające, wzmacniające kolor, przeciwdziałające wypadaniu pasm oraz przeznaczone do pielęgnacji włosów suchych, cienkich, uwrażliwionych, osłabionych czy do pielęgnacji problematycznej skóry głowy.
  • Actyvabio – naturalne i w pełni ekologiczne produkty o zrównoważonym składzie skomponowanym w zgodzie z naturą i stworzone z myślą o zdrowych, lśniących i pięknych włosach. Actyvabio to linia profesjonalnych, organicznych kosmetyków, które zostały wzbogacone o formułę fitokompleksów i posiadają certyfikat Cosmos Organic. 
  • Liding – linia kosmetyków wykazujących proste, szybkie i skuteczne działanie, idealna do codziennej pielęgnacji. Wśród preparatów z tej serii znajdziemy m.in. produkty przeznaczone do włosów farbowanych, podatnych na wypadanie, przesuszonych czy pozbawionych objętości.
  • Kidding – kosmetyki stworzone z myślą o najmłodszych. To doskonałe produkty do włosów przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia, zawierające w swym składzie organiczne substancje aktywne pochodzenia naturalnego. Kosmetyki o słodkim, owocowym, przyjemnym zapachu są idealne nawet dla maluchów z wrażliwą i delikatną skórą.
Maska dyscyplinująca, odżywiająca i wygładzająca
KEMON Actyva Disciplina Mask 200ml – Maska dyscyplinująca, odżywiająca i wygładzająca
Aksamitny olejek Nektar Piękna
KEMON Actyva Bellessere Oil 125ml – Aksamitny olejek Nektar Piękna
Szampon do wrażliwej skóry głowy i włosów
KEMON Actyva Benessere Shampoo 250ml – Szampon do wrażliwej skóry głowy i włosów

3. Dwie linie produktów do stylizacji włosów:

  • Hair Manya to kosmetyki stylizacyjne stworzone z myślą o osobach kreatywnych i poszukujących niecodziennych rozwiązań, które uwielbiają eksperymentować i bawić się fryzurą. Wśród kosmetyków z tej linii odnajdziemy preparaty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dla pań marka Kemon oferuje preparaty służące do stylizacji włosów falowanych, kręconych czy puszących się, a także do nadawania włosom objętości i grubości oraz utrwalania i definiowania fryzur. Preparaty Hair Manya dla kobiet zachwycają żywymi kolorami i orzeźwiającymi zapachami. Wśród kosmetyków dla mężczyzn znajdziemy preparaty do stylizacji, modelowania i golenia brody. Wszystkie kosmetyki pięknie pachną, są wydajne i zamknięte w estetycznych opakowaniach.
  • AND – profesjonalna linia do stylizacji włosów gwarantująca wygodę i ogromną swobodę w trakcie układania fryzur. W składzie kosmetyków z linii AND znajdziemy aktywne składniki przeciwutleniające oraz filtry UV. Produkty zostały podzielone na trzy kategorie: przygotowanie do stylizacji, właściwa stylizacja i wykończenie fryzury.
Krem do definiowania kręconych włosów
KEMON Hair Manya Hi Density Curl Cream 200ml – Krem do definiowania kręconych włosów
Spray termoochronny
KEMON And 13 Heat Spray termo Protettivo 200ml – Spray termoochronny
Krem zwiększający objętość
KEMON Hair Manya Hi Density Control Cream 200ml – Krem zwiększający objętość

Skorzystaj z bogatej oferty kosmetyków do włosów Kemon, by zafundować swoim włosom pielęgnację i stylizację na najwyższym poziomie.