Woda lameralna – co to takiego?

Woda lameralna to nowość w ofercie Bea Beleza. Jeśli marzysz o efekcie tafli na włosach, dzięki niej uzyskasz go bez zbędnej stylizacji! Kosmetyk w kilka minut wydobywa z pasm wyjątkowy blask, nadając im przy tym jedwabistej miękkości. Jakie jeszcze właściwości posiada woda lameralna i dlaczego warto ją stosować?

Woda lameralna – co to takiego?

Czym jest woda lameralna?

Woda lameralna opiera swoje działanie na technologii lamelarnej IQ, która wnika głęboko we wnętrze włosa. Tym innowacyjnym produktem powinny zainteresować się zwłaszcza posiadaczki niesfornych kosmyków – to idealny sposób na gładkie, błyszczące i miękkie włosy. Dzięki swojej konsystencji, intensywnie odżywia i wzmacnia on pasma bez ich obciążania. Woda lameralna ma płynną formułę i doskonale sprawdza się w przypadku włosów trudnych do rozczesania czy ułożenia. Dostarcza ona cenne składniki w głąb włosów, wypełniając i odbudowując wszelkie uszkodzenia oraz ubytki w ich strukturze. Stosowanie wody lameralnej pozwala odbudować zniszczone pasma, rozświetla kosmyki i zapewnia pożądany przez większość z nas efekt tafli. Pielęgnacyjne i nawilżające komponenty preparatu aktywują się w kontakcie z mokrymi pasmami. Dzięki zawartym w nim składnikom, na powierzchni włosów tworzy się warstwa okluzyjna, stanowiąca pewnego rodzaju osłonkę.

Mila Pro IQ Care Lamellar Water – prawdziwy hit do każdego rodzaju włosów!

W asortymencie Bea Beleza dostępna jest woda lameralna IQ Care marki Mila Pro. Zapewnia ona włosom intensywną odbudowę, nawilżenie oraz wzmocnienie. Produkt przeznaczony jest głównie do włosów średnio- i wysokoporowatych. Może się on okazać prawdziwym ratunkiem dla suchych, osłabionych i zniszczonych pasm. Woda lameralna sprawdzi się również w przypadku włosów po zabiegach rozjaśniania i koloryzacji. Po użyciu produktu stają się one bowiem znacznie bardziej odporne na uszkodzenia. To także skuteczna pomoc w walce z nadmiernym puszeniem się kosmyków. IQ Care Lamellar Water zawiera wzmacniający prebiotyk zwany inuliną oraz kompleks roślinnych protein. Pierwszy ze składników zapewnia włosom nawilżenie i sprawia, że są wyjątkowo sypkie. Proteiny wspomagają z kolei regenerację pasm. Wnikają one głęboko w łuski włosa, aby naprawić uszkodzenia. Składniki IQ Care skutecznie i szybko wypełniają zniszczoną strukturę włosa, wspomagając przy tym jej odbudowę. Po użyciu wody lameralnej włosy są miękkie, rozświetlone i znacznie bardziej podatne na rozczesywanie. Co ważne, kosmetyk nie obciąża ich tak, jak niektóre kuracje i odżywki.

Woda lameralna – co to takiego?
MILA PRO IQ CARE Lamellar Water 250ml – Woda lamelarna efekt tafli

Jak stosować wodę lameralną?

Woda lameralna przypomina nieco odżywki do włosów, jednak sposób jej użycia nieco się różni. Bez obaw – nie jest on jednak wcale skomplikowany! Kosmetyk wystarczy nałożyć na włosy „zygzakowatym” ruchem, tuż po ich umyciu szamponem. Warto pamiętać o tym, aby oprócz rozprowadzenia „wody” na końcówkach i długości, delikatnie go wmasować. Taki masaż pomoże aktywować zawarte w wodzie lameralnej składniki aktywne. Produkt można spłukać po około 10-20 sekundach – ważne, aby zrobić to dokładnie. Po wszystkim wystarczy wysuszyć włosy tak, jak po każdym myciu. Woda lameralna – np. Mila Pro IQ Care Lamellar Water – może być używana podczas każdego mycia bądź jako dodatek podczas rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych. Bardzo ważna jest również ilość użytego kosmetyku. W przypadku włosów delikatnych, średnioporowatych, krótkich i półdługich powinno być to ok. 15-20 ml. Posiadaczki i posiadacze gęstych, długich, kręconych i wysokoporowatych włosów powinni użyć więcej produktu. W tym przypadku polecana ilość to ok. 30-40 ml. Zadowalające rezultaty zauważalne są już po jednym takim zabiegu – warto jednak stosować go regularnie, aby utrzymać je na dłużej!

Woda lameralna IQ Care Lamellar Water od Mila Pro to produkt, który użyty raz stanie się jednym z Twoich ulubieńców. Nic w tym dziwnego – gwarantuje on włosom wyjątkową regenerację. Poszukaj preparatu w ofercie Bea Beleza i daj swoim pasmom to, co najlepsze!