Koszty przesyłki

Do kwoty zamówienia doliczana jest kwota przesyłki:

przelew / płatność on-linepobranie

9,70 zł
logotyp_PP_czerw_przezr.png
12,00 zł 14,00 zł
od 15 zł od 18 zł

1) InPost Paczkomaty to urządzenia do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, czynne 7 dni w tygodniu.

Informacje o nadaniu przesyłki

Bea Beleza dokładnie zabezpiecza nadawane przesyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby złożone zamówienie zostało przygotowane oraz wysłane tego samego dnia. Jeśli złożycie Państwo zamówienie w sobotę lub w niedzielę, paczka zostanie przygotowana oraz wysłana w kolejnym, następującym po dniu wolnym od pracy, dniu roboczym.

Gdy zamówienie opuści magazyn, poinformujemy o tym e-mailem.

Jeśli wybierzesz odbiór osobisty, wyślemy wiadomość z informacją, kiedy możesz odebrać złożone zamówienie.

Śledzenie przesyłki

Aby sprawdzić gdzie w danym momencie znajduje się Państwa zamówienie, prosimy wpisać otrzymany numer przesyłki na jednej z poniższych stron (w zależności od wybranej formy wysyłki):

gls_1.png
inpost_logo.png
ppsa.png

Kiedy otrzymam zamówienie?

W trosce o najwyższy poziom usług dokładamy wszelkich starań, by otrzymali Państwo zamówiony towar w możliwie najkrótszym czasie. Od lat współpracujemy z renomowaną firmą kurierską GLS, a także z Pocztą Polską oraz InPostem.

UWAGA: Jeśli wybierzesz przesyłkę za pośrednictwem kuriera po podpisaniu odbioru paczki masz prawo i obowiązek poprosić kuriera, aby ten poczekał na sprawdzenie zawartości przesyłki czy jest cała i kompletna. W przypadku stwierdzenia braku lub uszkodzenia należy spisać protokół szkody, który jest jedyną podstawą do reklamacji.

Odbiór osobisty - chwilowo niedostępny

Zapraszamy wszystkich Państwa do nowego punktu odbioru osobistego, gdzie nasi niezastąpieni sprzedawcy pomogą dobrać odpowiedni produkt do Państwa potrzeb oraz udzielą fachowych rad jak dbać i pielęgnować włosy. 

Bea Beleza Sp. z o. o., Sp. k.

ul. Pleszewska 1, 61-139 Poznań

Centrum POSNANIA, poziom 0

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do soboty: 10:00 - 22:00

niedziela handlowa: 10:00 - 21:00