Perfekcja. 

Perfekcja. Dążymy do niej każdego dnia. Wkładamy wiele pracy w poszukiwanie wciąż nowych produktów, nie tylko po to by wyróżniać się na tle konkurencji lecz przede wszystkim, by móc zaoferować naszym klientom najlepsze, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie oraz najwyższej jakości sprzęt fryzjerski. Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzielimy się nią z Państwem na seminariach, warsztatach i szkoleniach. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami, korzystając z ich biegłości i talentu. 

Błyskawiczne tempo rozwoju, wciąż powiększające się grono przedstawicieli handlowych i rozrastający się dział e-commerce dają nam pewność, że nasza działalność jest pozytywnie oceniana, zarówno wśród klientów salonowych, jak i indywidualnych. To daje nam poczucie spełnienia, siłę i motywację do podjęcia kolejnych wyzwań. 

Na naszej stronie przybliżamy Państwu historię powstania i rozwoju firmy. Prezentujemy nasz zespół oraz sylwetki szkoleniowców. Przedstawiamy marki, które wprowadziliśmy na polski rynek i z których jesteśmy niezmiernie dumni. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą skierowaną do salonów fryzjerskich oraz bogatym asortymentem sklepu internetowego Bea Beleza. 

Bea Beleza to nie tylko biznes, to więcej niż firma, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny.

Bea Beleza to emocje, zwycięstwa, porażki.

Bea Beleza to pasja.

Bea Beleza to my.

Dostarczamy najlepiej wyselekcjonowane, najwyższej jakości, profesjonalne produkty fryzjerskie. Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania i dzielimy się wiedzą.

Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl.

Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami byśmy sobie tego życzyli.

Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

Patrzymy daleko w przyszłość, kierując się pasją i pomysłami.

Nie tylko starożytni filozofowie starali się uchwycić to, co można nazwać pięknem. Problem ten na przestrzeni wieków zajmował myśli poetów, artystów i zwykłych ludzi, aż do dnia dzisiejszego.

W encyklopedii piękno jest ujęte jako pozytywna własność estetyczna tego co istnieje. Wynika ona z proporcji i kształtów, harmonii barw i dźwięków, czyli współgrania wszystkich elementów, które sprawiają, że coś jest dla nas atrakcyjne. Piękno to również wartość moralna, to sposób w jaki jeden człowiek odnosi się do drugiego, jak się zachowuje. Dlatego naszym mottem są dwa proste, ale mające niebywałą siłę słowa "Bądź Piękna". Szczególne znaczenie mają dla nas włosy, które od zawsze były jednym z największych kobiecych atrybutów. Bujne, jedwabiście gładkie i lśniące - obiekt pożądania niemal każdej kobiety. Jednak aby uzyskać taki efekt, trzeba często pomóc naturze. Dlatego powstało wyjątkowe miejsce jakim jest niewątpliwie Bea Beleza. Miejsce, w którym z wielką pasją i prawdziwym oddaniem pragniemy uczynić swoje klientki szczęśliwymi, pomagając im w pielęgnacji włosów tak, aby rezultat starań był zachwycający.

Bea Beleza to firma rodzinna, stworzona z pasji i miłości do piękna. Droga do stworzenia tego niezwykłego miejsca była długa i kręta, a sukces, który osiągnęła firma jest efektem wielu starań, bardzo ciężkiej pracy i wytrwałości całego zespołu. Bea Beleza rozpoczęła swoją działalność 1 października 2007 roku. 

Początki działalności były dość niewinne, ponieważ pierwsze produkty, które pojawiły w firmie mieściły się na dwóch regałach w pralni. Po krótkim jednak czasie zagospodarowany został garaż 20 m2. Wystarczyły dwa lata by pojawił się mały blaszak z dodatkowymi 15 m2 jako miejsce do magazynowania. Właściciele nie stronili od ciężkiej fizycznej pracy, pakowania paczek, sprawdzania dostaw, czy samodzielnego przywożenia towaru. Rozwijanie firmy wymagało od nich całkowitego zaangażowania, a także rezygnacji z własnych przyjemności.

Po trzech latach przyszedł czas na kolejny krok w rozwoju firmy. W kwietniu 2010 wynajęto już większą powierzchnię magazynową - 120 m2 przy ulicy Głogowskiej. Tam również został otwarty sklep. Po roku powierzchnia została powiększona o dodatkowe 216 m2, które jednak szybko przestały wystarczać, dlatego zdecydowano się na większy magazyn 350 m2 na Kopaninie. Od kwietnia 2010 roku rozpoczęto również regularne wydawanie ofert promocyjnych dedykowanych salonom fryzjerskim.

W roku 2012 właściciele podjęli decyzję o budowie własnej siedziby z magazynem wysokiego składowania (450 m2), salonem sprzedaży oraz biurami. Na jej lokalizację wybrano Komorniki koło Poznania. Nowy obiekt, który został uroczyście oddany do użytku w maju 2014 roku, bez wątpienia może być wielkim powodem do dumy właścicieli. Nowoczesna, prosta w formie i elegancka bryła zwraca na siebie uwagę. Przestronne i jasne wnętrza mieszczą aż 150 m2 powierzchni biurowej. Komfortowe warunki pracy jakie Bea Beleza stworzyła dla swojego zespołu, sprzyjają efektywnej pracy nad dalszymi sukcesami firmy. Właściciele doskonale zdają sobie sprawę jak wielkie znaczenie dla rozwoju działalności ma odpowiednio dobrany i zgrany zespół ludzi. Bea Beleza ma świadomość, iż jednym z najważniejszych czynników sukcesu jest przyciąganie, kształtowanie, wartościowanie i zatrzymanie wyjątkowych ludzi. W nowo powstałym dziale marketingu nad strategią firmy czuwa grupa młodych, kreatywnych i niebojących się wyzwań ludzi. Ambitny zespół pracuje nad sukcesem firmy w zależności od jej potrzeb i błyskawicznie reaguje na sytuację rynkową. Efektem wspólnej pracy działu marketingu oraz specjalistów z branży reklamowej są profesjonalnie przygotowane materiały reklamowe i promocyjne. W trosce o jak najlepsze rozpowszechnienie swoich produktów i akcesoriów fryzjerskich, Bea Beleza znacznie wzmocniła również siły zespołu reprezentantów, tym samym zwiększając efektywność działu sprzedaży. W przestronnych wnętrzach nowej siedziby firmy stworzono także profesjonalną i nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, która jest inspirującym i pobudzającym wyobraźnię miejscem do spotkań firmowych. To właśnie w tym miejscu analizowane są nowe pomysły zespołu oraz podejmowane kluczowe decyzje, także te mające wpływ na rozwój firmy w zakresie wyłącznej dystrybucji wiodących, światowych marek takich jak Medavita, HH Simonsen, Marc Inbane, Elchim Milano, Hot Tot, Excellent Edges, Trendy Hair czy Dajuja. O salonie sprzedaży zajmującym powierzchnię 150 m2, bez wahania można powiedzieć, iż jest kreatywnym miejscem biznesowym o bardzo nowoczesnym designie. Przebywanie w tak wyrafinowanym pod względem funkcjonalności i wzornictwa obiekcie jest swoistym "zastrzykiem energii" i czystą przyjemnością. Pragnieniem Bea Belezy jako firmy rodzinnej jest stworzenie dla swoich pracowników miejsca pracy o wyjątkowej kulturze, systemie wartości oraz odpowiednim klimacie organizacyjnym. 

Wiosną 2018 roku przenieśliśmy się do Poznania, żeby być bliżej naszych Klientów i kontrahentów. Siedziba firmy mieści się obecnie na ulicy Reglowej, tutaj również odbywają się szkolenia Bea Beleza Academy. Salon sprzedaży od 2019 roku mieści się w Centrum Handlowym Posnania. Zapraszamy serdecznie!

Kontrahentom i klientom cały zespół służy zawsze profesjonalną radą i pomocą tak, aby każdy kto odwiedza siedzibę Bea Belezy czuł się częścią wielkiej całości.

Naszym celem było stworzenie kreatywnego zespołu, gotowego do innowacji i ciężkiej pracy, na zasadach uczciwości, szacunku i wzajemnego zaufania.

Bea Beleza od początku swojej działalności rozpoczęła współpracę z wieloma firmami, małymi oraz dużymi. W tym momencie na rynku najważniejszy jest poziom usług, aczkolwiek dla nas ważne są również relacje. Staramy się je pielęgnować z każdym kontrahentem. Doceniamy wszystkich, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej firmy, za co serdecznie dziękujemy.