Jeśli jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego i cenisz sobie profesjonalizm, to sklep internetowy BEA BELEZA jest dla Ciebie! Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi producentami. W naszej ofercie znajduje się sprzęt do zakładu fryzjerskiego na najwyższym poziomie.

Teraz możesz wyposażyć swój salon fryzjerski w markowy sprzęt bez wychodzenia z domu. Sklep internetowy zapewnia jakość i szybką dostawę sprzętu fryzjerskiego, farb do włosów, suszarek, lokówek, prostownic czy kosmetyków.

Zaufaj nam i zapoznaj się z bogatym asortymentem.

suszarki

Oferujemy również kompaktowe dyfuzory do suszarek. Sprawiają, że powietrze przepływa równomiernie, co wpływa na znaczne skrócenie czasu suszenia nawet bardzo długich i gęstych włosów. Dużym powodzeniem cieszą się zestawy suszarek z akcesoriami. Koncentrator powietrza służy do modelowania modnych fryzur, natomiast praktyczne klipsy ułatwiają podział włosów.

Lokówki

Jak skutecznie całkiem proste włosy zamienić w burzę loków?

Nic prostszego! Dla zakładów fryzjerskich i do użytku domowego polecamy markowe lokówki. Modele wyposażone w wyświetlacz ledowy ułatwiają obsługę - samodzielnie ustawiasz temperaturę lokówki bez obawy o nadmierne przegrzanie i zniszczenie włosów. Irma HH Simonsen proponuje rewolucję w prostowaniu włosów. Już po jednym użyciu, grube włosy stają się proste i łatwe w ułożeniu.

lokówki do cienkich loków
lokówki do grubych loków
Prostownice i karbownice
Maszynki do strzyżenia
Akcesoria
Akcesoria