L'OREAL

LOREAL Homme Cover 5' no. 5 3x50ml - Żel do koloryzacji włosów jasny brąz

59,99 zł
Indeks: 3474634006481
Siwienie to naturalny proces fizjologiczny, jednak nie każdy z nas czuje się dobrze z siwymi włosami. Żele do koloryzacji Cover 5' zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach współczesnego mężczyzny, który pragnie w dyskretny i naturalny sposób zatuszować siwe włosy. Dzięki Cover 5' otrzymasz perfekcyjny i naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje zdrowy wygląd. Zmiana jest dyskretna, a włosy wyglądają bardzo naturalnie pozostając w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów. Wyglądają na "odświeżone", a rezultat jest długotrwały. Cover 5' wzmacnia Twój naturalny odcień w 5 minut. Formuła żelu została wzbogacona w składnik "Incell", który jest odpowiedzialny za zwięk...
Ilość
Dostępny

Siwienie to naturalny proces fizjologiczny, jednak nie każdy z nas czuje się dobrze z siwymi włosami. Żele do koloryzacji Cover 5' zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach współczesnego mężczyzny, który pragnie w dyskretny i naturalny sposób zatuszować siwe włosy. Dzięki Cover 5' otrzymasz perfekcyjny i naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje zdrowy wygląd. Zmiana jest dyskretna, a włosy wyglądają bardzo naturalnie pozostając w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów. Wyglądają na "odświeżone", a rezultat jest długotrwały. Cover 5' wzmacnia Twój naturalny odcień w 5 minut. Formuła żelu została wzbogacona w składnik "Incell", który jest odpowiedzialny za zwiększenie trwałości pigmentów wewnątrz włosa. Żel nie zawiera amoniaku.

Sposób użycia: Nałóż jednorazowe rękawiczki ochronne. Koloryzacja Cover 5' jest stosowana w proporcjach 1:1 czyli 50 ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L'oreal Professionnel o stężeniu 6%. Ściśle przestrzegaj zalecanych proporcji oraz zaleconego oxydantu. Mieszaj produkt w aplikatorze, aż do uzyskania jednolitego koloru. W przypadku sporządzenia mieszanki w shakerze, otwórz go natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwania się shakera i wytryśnięcia produktu. Nakładaj na suche, nieumyte włosy. Nie używaj metalowych narzędzi. Trzymaj żel na włosach 5 minut. Następnie chwilę masuj i obficie spłucz.

Rezultat:

- Perfekcyjne pokrycie siwych włosów
- Naturalny odcień
- Zdrowy i naturalny wygląd włosów
- Długotrwały i dyskretny efekt

3474634006481

Opis

DLA KOGO
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
HOMME L'OREAL

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję