MATRIX

MATRIX Socolor Extra Blonde Dark Bases UL-GA 90ml - Rozjaśniająca farba do włosów

19,99 zł
Indeks: 3474636507399
Rewolucyjny krem, który powstał w oparciu o innowacyjną technologię OUT-LIFT, która koloryzuje włosy nie uwrażliwiając ich. Zawiera CERA-OIL z ceramidami i olejkiem Jojoba, które pielęgnują Twoje włosy i wzmacniają ich strukturę. Krem rozjaśnia włosy do 5 tonów oraz skutecznie zapobiega powstawaniu ciepłych odcieni. Extra Blonde Ciemne Bazy - odcienie: - UL-AA intensywny popielaty - UL-MV mokka-fiolet - UL-AJ popielato-jadeitowy - UL-GA złocisto-popielaty Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednim oksydantem. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień....
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rewolucyjny krem, który powstał w oparciu o innowacyjną technologię OUT-LIFT, która koloryzuje włosy nie uwrażliwiając ich. Zawiera CERA-OIL z ceramidami i olejkiem Jojoba, które pielęgnują Twoje włosy i wzmacniają ich strukturę. Krem rozjaśnia włosy do 5 tonów oraz skutecznie zapobiega powstawaniu ciepłych odcieni.

Extra Blonde Ciemne Bazy - odcienie:
- UL-AA intensywny popielaty
- UL-MV mokka-fiolet
- UL-AJ popielato-jadeitowy
- UL-GA złocisto-popielaty

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednim oksydantem. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

3474636507399

Opis

LINIA PRODUKTOWA
MATRIX

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję