WELLA

WELLA Color Touch Sunlights /3 60ml - Krem koloryzujący lekko rozjaśniający

24,99 zł
Indeks: 4015600558475

Lato to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Demi-permanentna koloryzacja marki Wella Color Touch Sunlights sprawi, że słoneczne rozświetlenie Twoich włosów nie będzie już tylko domeną promieni słonecznych. W palecie ujęto 7 dodatkowych odcieni, które są dedykowane włosom blond i pozwalają na delikatne rozjaśnienie do 2 tonów. Brak amoniaku i kremowa konsystencja, dają duży komfort w aplikowaniu farby i sprawiają, że jest ona bardzo delikatna i łagodna dla struktury włosa.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Lato to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Demi-permanentna koloryzacja marki Wella Color Touch Sunlights sprawi, że słoneczne rozświetlenie Twoich włosów nie będzie już tylko domeną promieni słonecznych. W palecie ujęto 7 dodatkowych odcieni, które są dedykowane włosom blond i pozwalają na delikatne rozjaśnienie do 2 tonów. Brak amoniaku i kremowa konsystencja, dają duży komfort w aplikowaniu farby i sprawiają, że jest ona bardzo delikatna i łagodna dla struktury włosa. Zawartość w składzie naturalnych wosków oraz mieszanki zielonej herbaty i limonki, tworzą bardzo łagodny i przyjemny zapach. Color Touch Sunlights to kolejny krok w koloryzacji włosów, który potęguje wrażenie pielęgnacji włosów już na etapie farbowania.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednim oksydantem. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat:

- Słoneczne refleksy, pełne świetlistego blasku
- Rozjaśnienie naturalnych włosów
- Delikatne rozjaśnienie i cieniowanie
- Nadanie odcienia pierwszym oznakom siwizny
- Możliwość mieszania TYLKO z innymi produktami z linii Color Touch Sunlights

4015600558475

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
COLOR TOUCH SUNLIGHTS
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję