HH SIMONSEN

HH SIMONSEN The Turn Brush Size M - Okrągła szczotka termiczna do włosów

123,00 zł
Indeks: 9999999914188
Dzik do układania - tak tę wspaniałą szczotkę do włosów marki HH SIMONSEN opisuje znana blogerka urodowa Alina Rose. Powstała, by zaakcentować naturalne piękno Twoich włosów - wzmocnić ich blask lub jeszcze bardziej podkreślić ich skręt. Stworzona została z włosia dzika, które jest bardzo gęste, dlatego też włosy należy przeciągać przez nią wolniej, bardziej skupiając się na wygładzeniu. Włosie dzika odpowiada również za nadanie pasmom pięknego połysku. Skandynawowie lubią praktyczne gadżety, stąd też drewniany uchwyt szczotki idealnie leży w dłoni, a nowoczesne kanały w jej wnętrzu przyspieszają dystrybucję ciepła i proces suszenia. Szczotka jest w pełni profesjonalna, ale z powodzeniem można stosować ją także w domowych pieleszach. Poz...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzik do układania - tak tę wspaniałą szczotkę do włosów marki HH SIMONSEN opisuje znana blogerka urodowa Alina Rose. Powstała, by zaakcentować naturalne piękno Twoich włosów - wzmocnić ich blask lub jeszcze bardziej podkreślić ich skręt.

Stworzona została z włosia dzika, które jest bardzo gęste, dlatego też włosy należy przeciągać przez nią wolniej, bardziej skupiając się na wygładzeniu. Włosie dzika odpowiada również za nadanie pasmom pięknego połysku. Skandynawowie lubią praktyczne gadżety, stąd też drewniany uchwyt szczotki idealnie leży w dłoni, a nowoczesne kanały w jej wnętrzu przyspieszają dystrybucję ciepła i proces suszenia. Szczotka jest w pełni profesjonalna, ale z powodzeniem można stosować ją także w domowych pieleszach. Pozwoli wysuszyć i wystylizować włosy tak, jak zrobiłby to najlepszy stylista w mieście!

Rozmiar M - 25 mm (średnica cylindra)

9999999914188

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SZCZOTKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję