• Obniżka
  • Zniżka 19,00 zł
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Grey Mud Shaggy Look 100ml - Wosk do stylizacji włosów o elastycznej mocy utrwalenia

59,00 zł
40,00 zł Zniżka 19,00 zł
Indeks: 5713052000892
Elastyczna moc utrwalenia? Możliwość re-stylizacji w dowolnym momencie dnia? Na takie rzeczy pozwoli Ci tylko ten wyjątkowy wosk stylizacyjny Grey Mud marki HH SIMONSEN. Wosk daje Ci możliwość dowolnego stylizowania włosów - w zależności od sposobu aplikacji z błyszczącym lub matowym finiszem. Gwarantuje wielogodzinne utrwalenie bez względu na rodzaj, długość i kształt włosów. Wolny od parabenów. Moc utrwalenia: 3/5. Połysk: 1,5/5. Sposób użycia: Przed nałożeniem na włosy rozgrzej produkt w dłoniach. Nakładaj na suche lub mokre włosy w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. Stylizuj według uznania. Rezultat: - Naturalne, delikatne utrwalenie - Możliwość zmiany fryzury w ciągu dnia - Matowe lub błyszczące wykończenie...
Ilość
Dostępny

Elastyczna moc utrwalenia? Możliwość re-stylizacji w dowolnym momencie dnia? Na takie rzeczy pozwoli Ci tylko ten wyjątkowy wosk stylizacyjny Grey Mud marki HH SIMONSEN.

Wosk daje Ci możliwość dowolnego stylizowania włosów - w zależności od sposobu aplikacji z błyszczącym lub matowym finiszem. Gwarantuje wielogodzinne utrwalenie bez względu na rodzaj, długość i kształt włosów. Wolny od parabenów.
Moc utrwalenia: 3/5. Połysk: 1,5/5.

Sposób użycia: Przed nałożeniem na włosy rozgrzej produkt w dłoniach. Nakładaj na suche lub mokre włosy w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. Stylizuj według uznania.

Rezultat:

- Naturalne, delikatne utrwalenie
- Możliwość zmiany fryzury w ciągu dnia
- Matowe lub błyszczące wykończenie

5713052000892

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
farbowane
grube
kręcone
osłabione
pozbawione blasku
problemy ze skórą głowy
problemy z wypadaniem
przetłuszczające się
puszące się i niezdyscyplinowane
suche i uwrażliwione
zniszczone

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję