HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Heat Protection Spray 145ml - Spray termoochronny

80,00 zł
Indeks: 5713052002582
Choć Panie: Suszarka, Lokówka i Prostownica to dobre koleżanki wielu z nas, nasze włosy nie zawsze dobrze wychodzą na tej znajomości. Nie oznacza to oczywiście, że musisz zrywać te długoletnie relacje. Wystarczy odpowiedni kosmetyk, który będzie chronił włosy przed negatywnym wpływem ciepła. Doskonały w tej roli będzie ten termoochronny spray marki HH SIMONSEN. Spray skutecznie ochroni nasze włosy podczas wszystkich zabiegów przy użyciu wysokiej temperatury - nawet do 232 stopni Celsjusza! Bogaty w działający antystatycznie i nawilżająco olejek arganowy sprawia, że włosy stają się wygładzone i pełne blasku. Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem, tak aby dokładnie wymieszać dwa komponenty. Spryskaj równomiernie mokre włosy, aby osiągn...
Ilość
Dostępny

Choć Panie: Suszarka, Lokówka i Prostownica to dobre koleżanki wielu z nas, nasze włosy nie zawsze dobrze wychodzą na tej znajomości. Nie oznacza to oczywiście, że musisz zrywać te długoletnie relacje. Wystarczy odpowiedni kosmetyk, który będzie chronił włosy przed negatywnym wpływem ciepła. Doskonały w tej roli będzie ten termoochronny spray marki HH SIMONSEN.

Spray skutecznie ochroni nasze włosy podczas wszystkich zabiegów przy użyciu wysokiej temperatury - nawet do 232 stopni Celsjusza! Bogaty w działający antystatycznie i nawilżająco olejek arganowy sprawia, że włosy stają się wygładzone i pełne blasku.

Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem, tak aby dokładnie wymieszać dwa komponenty. Spryskaj równomiernie mokre włosy, aby osiągnąć maksymalny efekt ochrony.

Rezultat:

- Ochrona przed wysoką temperaturą
- Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV
- Włosy nawilżone i odżywione

* Wyłączny dystrybutor w Polsce: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

5713052002582

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN STYLIZACJA
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję