KERASTASE

KERASTASE Fusio-Dose Concentre Pixelist 10x12ml - Ampułki / kuracja wydobywająca blask włosów koloryzowanych

199,99 zł
Indeks: 3474636157990
KERASTASE Fusio-Dose Concentre Pixelist jest produktem, który przesuwa granice profesjonalnej pielęgnacji włosów i nadaje jej inny, lepszy wymiar! Wysoce stężone składniki aktywne Fusio-Dose dają fryzjerowi szerokie możliwości w tworzeniu formuły dobranej do potrzeb włosów każdej klientki. Concentre Pixelist jest kolejnym etapem pielęgnacji wydobywającej i podkreślającej blask włosów koloryzowanych. System Fibrionic zawiera w sobie aktywne jonowe mikro-polimery, które skupione na powierzchni włosa, tworzą mikroskopijną siatkę światła. Włosy stają się silnie odżywione od wewnątrz, a wydobycie koloru odbywa się na całej ich długości. Concentre Pixelist świetnie uwypukla i ożywia kolor na włosach koloryzowanych, nawet w odcieniach blond. ...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

KERASTASE Fusio-Dose Concentre Pixelist jest produktem, który przesuwa granice profesjonalnej pielęgnacji włosów i nadaje jej inny, lepszy wymiar!

Wysoce stężone składniki aktywne Fusio-Dose dają fryzjerowi szerokie możliwości w tworzeniu formuły dobranej do potrzeb włosów każdej klientki. Concentre Pixelist jest kolejnym etapem pielęgnacji wydobywającej i podkreślającej blask włosów koloryzowanych. System Fibrionic zawiera w sobie aktywne jonowe mikro-polimery, które skupione na powierzchni włosa, tworzą mikroskopijną siatkę światła. Włosy stają się silnie odżywione od wewnątrz, a wydobycie koloru odbywa się na całej ich długości. Concentre Pixelist świetnie uwypukla i ożywia kolor na włosach koloryzowanych, nawet w odcieniach blond.

Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałóż zawartość ampułki. Wmasuj pasmo po paśmie aż po same końce. Dokładnie spłucz.

Rezultat:

- Wydobycie intensywnego koloru
- Włosy lekkie i wygładzone
- Ochrona przed promieniami UV

3474636157990

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
farbowane
LINIA PRODUKTOWA
REFLECTION
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję