KERASTASE

KERASTASE Fusio-Dose Concentre Oleo-Fusion 1x12ml - Ampułki odżywcze do włosów suchych, uwrażliwionych

20,99 zł
Indeks: 2010000003435
Oparte na wysoce stężonych aktywnych składnikach ampułki Fusio Dose Concentrate Oleo Fusion od KERASTASE to odpowiedź na potrzeby kobiet szukających idealnego rozwiązania w kwestii pielęgnacji włosów suchych i bardzo uwrażliwionych. Użyte w formule olejki Jojoba i Avocado w postaci mikrokropli, bardzo precyzyjnie i głęboko docierają do rdzenia włosa, natychmiastowo go nawilżając. Twoje włosy odzyskają miękkość i jedwabistość; staną się bardzo lekkie i wygładzone od nasady aż po same końce. Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałóż zawartość ampułki. Wmasuj pasmo po paśmie od nasady aż po same końce. Dokładnie spłucz. Rezultat: - Głębokie odżywienie i nadanie lekkości - Ampułki odżywcze do włosów suchych, uwrażliwiony...
Ilość
Dostępny

Oparte na wysoce stężonych aktywnych składnikach ampułki Fusio Dose Concentrate Oleo Fusion od KERASTASE to odpowiedź na potrzeby kobiet szukających idealnego rozwiązania w kwestii pielęgnacji włosów suchych i bardzo uwrażliwionych.

Użyte w formule olejki Jojoba i Avocado w postaci mikrokropli, bardzo precyzyjnie i głęboko docierają do rdzenia włosa, natychmiastowo go nawilżając. Twoje włosy odzyskają miękkość i jedwabistość; staną się bardzo lekkie i wygładzone od nasady aż po same końce.

Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałóż zawartość ampułki. Wmasuj pasmo po paśmie od nasady aż po same końce. Dokładnie spłucz.

Rezultat:

- Głębokie odżywienie i nadanie lekkości
- Ampułki odżywcze do włosów suchych, uwrażliwionych
- Długotrwałe wygładzenie i połysk
- Nadanie miękkość i jedwabistość

2010000003435

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
suche i uwrażliwione
LINIA PRODUKTOWA
NUTRITIVE
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję