REFECTOCIL

REFECTOCIL Oxidant 3% Developer Cream 100ml - Utleniacz w kremie 3% do henny RefectoCil oxydant

20,99 zł
Indeks: 9003877901181

REFECTOCIL Oxidant 3% Developer Cream to oksydacyjny krem stabilizujący, przeznaczony do stosowania wraz z farbami do brwi i rzęs REFECTOCIL.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

REFECTOCIL Oxidant 3% Developer Cream to oksydacyjny krem stabilizujący, przeznaczony do stosowania wraz z farbami do brwi i rzęs REFECTOCIL.

Produkt posiada konsystencję gęstej śmietany, dzięki czemu połączenie go z henną nie sprawia najmniejszych problemów. Powstałą po zmieszaniu obu składników pastę z łatwością nałożysz na rzęsy i brwi. Konstrukcja buteleczki i wygodny aplikator, umożlwiają precyzyjne odmierzenie ilości kropli oraz gwarantują, że nie dostaną się do niej żadne zanieczyszczenia. Produkt jest bardzo wydajny - zawartość opakowania wystarcza na około 200 aplikacji. Stosowanie henny RefectoCil z RefectoCil Oxidant 3% daje doskonałe efekty farbowania i zapewnia przyjemność użytkowania.

Sposób użycia: Wymieszaj 15-20 kropli RefectoCil Oxidant 3% Cream z 2 cm farby do rzęs i brwi RefectoCil, używając miseczki i pałeczki aplikacyjnej RefectoCil. Uzyskaną pastę stosuj bezpośrednio po przygotowaniu i postępuj zgodnie z instrukcjami nakładania farby RefectoCil. W przypadku farbowania rzęs - tylko do użytku profesjonalnego.

Rezultat:

- Przyjemny zapach
- Produkt bardzo wydajny
- Buteleczka ułatwia precyzyjne odmierzanie kropli
- Łatwa aplikacja produktu końcowego
- Pozwala uzyskać doskonałe efekty farbowania

9003877901181

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
REFECTOCIL

Specyficzne kody

Nowy produkt

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję