PILATEN

PILATEN Big-Size Octopus 7g - Płatek na nos i okolice oczu

4,99 zł
Indeks: 6956219101424

Plaster oczyszczający na nos przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z problemami, takimi jak zanieczyszczenia, wągry i zaskórniki. Pozwala oczyścić skórę w trudno dostępnych miejscach. Skutecznie usuwa istniejące wągry, zapobiegając powstawaniu nowym.

Ilość
Towar dostępny

Plaster oczyszczający na nos przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z problemami, takimi jak zanieczyszczenia, wągry i zaskórniki. Pozwala oczyścić skórę w trudno dostępnych miejscach. Skutecznie usuwa istniejące wągry, zapobiegając powstawaniu nowym. Produkt stanowi aktywną formułę pielęgnacji ratunkowej, która skutecznie zadziała, kiedy niedoskonałości stają się już widoczne. Oczyszczający plaster na nos intensywnie działa w kierunku wnętrza skóry i usuwa zanieczyszczenia. Pozostawia skórę czystą i doskonale gładką.

Sposób użycia: Po dokładnym oczyszczeniu twarzy, zwilż wodą okolice strefy T (czoło, nos), wyjmij plaster z opakowania i nałóż na wilgotną skórę, uważając na okolice oczu i brwi. Dociśnij dokładnie plaster, tak aby przylegał ściśle do twarzy. Odczekaj 10-15min do momentu całkowitego wyschnięcia maski. Delikatnie zdejmij plaster, a pozostałości usuń nawilżoną chusteczką.

6956219101424

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
PILATEN

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję