WELLA

WELLA Color Recharge 200ml - Odżywka odświeżająca kolor zimnego blondu

37,99 zł
Indeks: 4015600250720
Masz farbowane włosy i chcesz, aby kolor został na nich jak najdłużej? Odżywka Color Recharge od WELLA wie jak to zrobić. Dzięki zawartym w produkcie pigmentom pomoże Ci odświeżyć kolor włosów i zachować wymarzony odcień. Sprawia, że kolor zostaje wzmocniony. Systematyczne stosowanie Color Recharge przedłuży żywotność koloru nawet dwukrotnie! Wersja Cool Blonde - idealna do chłodnych, platynowych odcieni blond oraz włosów siwych. Eliminuje żólte refleksy, ochładza odcień i dodaje blasku. Sposób użycia: Nałóż na umyte, wilgotne włosy, dokładnie rozprowadź. Pozostaw na 3-5 minut, w zależności od oczekiwanej intensywności koloru. Dokładnie spłucz. Rezultat: - Wzmocniony kolor - Przedłużona żywotność koloru - Pogłębione odcienie i reflek...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Masz farbowane włosy i chcesz, aby kolor został na nich jak najdłużej? Odżywka Color Recharge od WELLA wie jak to zrobić.

Dzięki zawartym w produkcie pigmentom pomoże Ci odświeżyć kolor włosów i zachować wymarzony odcień. Sprawia, że kolor zostaje wzmocniony. Systematyczne stosowanie Color Recharge przedłuży żywotność koloru nawet dwukrotnie! Wersja Cool Blonde - idealna do chłodnych, platynowych odcieni blond oraz włosów siwych. Eliminuje żólte refleksy, ochładza odcień i dodaje blasku.

Sposób użycia: Nałóż na umyte, wilgotne włosy, dokładnie rozprowadź. Pozostaw na 3-5 minut, w zależności od oczekiwanej intensywności koloru. Dokładnie spłucz.

Rezultat:

- Wzmocniony kolor
- Przedłużona żywotność koloru
- Pogłębione odcienie i refleksy

4015600250720

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
farbowane
LINIA PRODUKTOWA
COLOR RECHARGE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję