• Obniżka
  • Zniżka 200,00 zł
Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów, nadające połysk - dla kobiet
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Signature Salon Styler - Prostownica Signature

549,00 zł
349,00 zł Zniżka 200,00 zł
Indeks: 5713052000199

Prostownica Signature to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących sprzętu fryzjerskiego klasy premium. Prostownica Signature to znakomita kombinacja nowoczesnej technologii, jakości i designu. Marka HH SIMONSEN stworzyła ten sprzęt z myślą o idealnym wygładzeniu włosów - właśnie dlatego jego kształt umożliwia bezpieczne stosowanie blisko skóry głowy. Urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz również bardzo ergonomiczne - prostownica świetnie leży w dłoni, niewiele waży (240 g) i bardzo szybko się nagrzewa. Możliwość wyboru wartości temperatury od 50 do nawet 232 stopni Celsjusza sprawia, że Signature to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które obawiają się negatywnego wpływu gorąca na swoje włosy. Skuteczność Signatur...

Ilość
Dostępny

Prostownica Signature to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących sprzętu fryzjerskiego klasy premium. Prostownica Signature to znakomita kombinacja nowoczesnej technologii, jakości i designu.

Marka HH SIMONSEN stworzyła ten sprzęt z myślą o idealnym wygładzeniu włosów - właśnie dlatego jego kształt umożliwia bezpieczne stosowanie blisko skóry głowy. Urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz również bardzo ergonomiczne - prostownica świetnie leży w dłoni, niewiele waży (240 g) i bardzo szybko się nagrzewa. Możliwość wyboru wartości temperatury od 50 do nawet 232 stopni Celsjusza sprawia, że Signature to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które obawiają się negatywnego wpływu gorąca na swoje włosy. Skuteczność Signature idzie w parze z elegancją - nowoczesna linia, ceramiczne elementy grzewcze oraz dotykowy panel sterowania i wyświetlacz LED czynią z tego urządzenia nie tylko praktyczny, ale także niezwykle stylowy gadżet.

Uwaga: Gdy tylko ręka umieszczona jest wokół uchwytu, przyciski są unieruchomione. Aby uaktywnić przyciski, przesuń palcem po szybie ekranu LED.

Właściwości produktu:

- Najnowsza technologia oparta na innowacyjnych badaniach
- Dotykowy panel sterowania
- Wyświetlacz LED
- Wyjątkowa konstrukcja, podwójne ceramiczne elementy grzejne połączone z elementem tytanowym nagrzewają płytki w 5 sekund
- Olejowana powierzchnia, dla uzyskania efektu wygładzenia
- Waga 240 gramów
- 3-metrowy przewód, który nie ulega skręceniu
- Dwufunkcyjna (110V-240V), odpowiednia do zasilania europejskiego oraz amerykańskiego

5713052000199

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję