• Obniżka
  • Zniżka 301,00 zł
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Envy Fon - Suszarka do włosów

600,00 zł
299,00 zł Zniżka 301,00 zł
Indeks: 5713052000366

Suszarka do włosów HH Simonsen ENVY FON zaprojektowana została w oparciu o szerokie doświadczenia, które zostały zebrane od profesjonalnych fryzjerów z całej Europy. Suszarkę wyróżnia wydajny silnik 1600W, zarówno szybki jak i mocny. Suszarka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, jej projektanci postawili na niską wagę i ergonomię. Mocny silnik zapewni długi okres trwałości. Suszarka Envy Fon jest wyposażona w jonizację nowej technologii, co pozytywnie wpływa na tworzenia połysku na włosach i efekt wygładzenia.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

1) Suszarka do włosów HH Simonsen ENVY FON zaprojektowana została w oparciu o szerokie doświadczenia, które zostały zebrane od profesjonalnych fryzjerów z całej Europy. Suszarkę wyróżnia wydajny silnik 1600W, zarówno szybki jak i mocny. Suszarka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, jej projektanci postawili na niską wagę i ergonomię. Mocny silnik zapewni długi okres trwałości. Suszarka Envy Fon jest wyposażona w jonizację nowej technologii, co pozytywnie wpływa na tworzenia połysku na włosach i efekt wygładzenia.

Cechy produktu:

- Mocny i oszczędny silnik (1600 W)
- Wysokiej jakości materiały
- Ergonomiczna konstrukcja
- Najnowsza technologia jonizacji
- 3-metrowy kabel

2) THE WET BRUSH Pro - Szczotka rozplątująca włosy czarna

Kultowa, rozplątująca włosy szczotka THE WET BRUSH. Niestraszne jej mokre ani suche włosy, które szybko, bezboleśnie i bez problemu rozczesze i rozplącze.


Całość zapakowana w eleganckie pudełko.

5713052000366

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI
ZAKRES CEN
do 300 zł
RODZAJ PRODUKTU
SUSZARKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję