Sprzęt fryzjerski do włosów - HH SIMONSEN
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN ROD VS5 Deep Waver - Lokówka ROD VS5

449,00 zł
Indeks: 5713052001882

"Beach waves" to fryzura, która nigdy się nie znudzi - możesz sobie pozwolić na nią nawet wówczas, gdy nie wybierasz się na plażę. Jak ją osiągnąć? Najlepiej z lokówką ROD VS5 Deep Waver marki HH SIMONSEN! Urządzenie tworzy wspaniałe, miękkie i jednocześnie trwałe loki. Powierzchnia grzewcza lokówki została pokryta teflonem, by nie niszczyć włosów i zapobiec ich puszeniu się. Możliwość wyboru temperatury od 120 do 200 stopni Celsjusza otworzy przed Tobą nieograniczone wprost możliwości kreowania pełnych objętości fal. Długi, wygodny, trzymetrowy przewód sprawi natomiast, że będziesz mogła użyć lokówki praktycznie wszędzie - poza plażą oczywiście.

Ilość
Dostępny

"Beach waves" to fryzura, która nigdy się nie znudzi - możesz sobie pozwolić na nią nawet wówczas, gdy nie wybierasz się na plażę. Jak ją osiągnąć? Najlepiej z lokówką ROD VS5 Deep Waver marki HH SIMONSEN!

Urządzenie tworzy wspaniałe, miękkie i jednocześnie trwałe loki. Powierzchnia grzewcza lokówki została pokryta teflonem, by nie niszczyć włosów i zapobiec ich puszeniu się. Możliwość wyboru temperatury od 120 do 200 stopni Celsjusza otworzy przed Tobą nieograniczone wprost możliwości kreowania pełnych objętości fal. Długi, wygodny, trzymetrowy przewód sprawi natomiast, że będziesz mogła użyć lokówki praktycznie wszędzie - poza plażą oczywiście.

Właściwości produktu:

- Regulacja temperatury w zakresie 120-200 stopni C
- Ceramiczna powierzchnia pokryta teflonem
- 3-metrowy przewód
- Nienagrzewająca się obudowa zapobiegająca oparzeniu

Obejrzyj film z użyciem ROD VS5.

* Wyłączny dystrybutor w Polsce: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

5713052001882

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję